פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעולה: שלטי הפרסום המבריקים הללו מחביאים בתוכם סוד מפתיע

פרסום על גבי שלטי חוצות תמיד דורש אלמנט נוסף של יצירתיות ומקוריות על מנת למשוך את תשומת ליבם של העוברים והשבים. שלטי הפרסום המיוחדים הללו נראים רגילים לחלוטין, אבל הם מחביאים בתוכם רעיון מפתיע ויעיל שעשוי להפוך את הלילה של כמה אזרחים בסביבתם להרבה יותר נעים ונוח.

בחברת Design Develop, פירמת ארכיטקטורה סלובקית, יזמו את "פרוייקט גרגורי", פרויקט פרסום מסקרן שעתיד להפוך שלטי חוצות למעין דירות שני חדרים מיניאטוריות שתשמשנה את ההומלסים החיים בסביבתם.

שלטי הפרסום המיוחדים הללו בנויים בצורת קובייה גדולה כשעל שתיים מהפאות שלה מופיעות מודעות פרסום רגילות. עד כאן הכל נראה סטנדרטי, אלא שאת החלל שנוצר בתוך הקובייה הגדולה הפכו בחברת העיצוב לדירה מקסימה הכוללת חדר קטן, מטבח, שולחן ומיטה מתקפלת, והכל למען ההומלסים.

הומלסים 2

שטח הפרסום הקיים ממילא יעזור להפחית את עלויות הבניה, וגם החיבור לחשמל כבר קיים בזכות הצורך בתאורת לילה עבור שלט הפרסום. בנוסף, ניתן לנצל את האור והשמש במהלך היום בכדי לייצר אנרגיה עבור הדירה הקטנה במהלך הלילה.

אמנם הרעיון החברתי הנהדר הזה עדין לא יצא לפועל ומדובר בסה"כ בהדמיה, אך התמונות הבאות מדגימות כיצד צפויים להיראות השלטים הללו ואת התרומה הפוטנציאלית הרבה הטמונה בהם עבור אלה שהחיים הובילו אותם למצב בו הם נטולי קורת גג. כמובן, מהצד השני, לא בטוח שחברות פרסום כל כך יתלהבו מהרעיון של אירוח הומלסים בתוך השלטים שלהם. כך או כך, על מקוריות ויצירתיות הרעיון אין ויכוח. מה דעתכם?

כך זה נראה מבחוץ:

הומלסים 9

הומלסים 1

הומלסים 8

וכך נראית הדירה הקטנה מבפנים:

הומלסים 5  הומלסים 7

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...