פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעולה: התמונה המלאה חושפת את האמת המפתיעה מאחורי עטיפות אלבומים מפורסמים

בגלל שהשנה 2014 ובני אדם סבירים קונים דיסקים מהספה באמצעות האצבע ביד ימין ופייפאל, לרובנו לא יוצא למשש יותר מדי עטיפות ולהריח את הדיו על החוברת. האמת, שהרבה יותר סביר שנתקל היום בעטיפה של דיסק על חולצת טי של ילדים מגניבים (נברמיינד של נירוונה, למשל, הודפס יותר על בד מאשר על נייר), מאשר בתוך פלסטיק שעוטף תקליטור.

אז כדי לתת כבוד אבוד לצילומים והאיורים שעל העטיפות, המעצבים של חברת Aptitude החליטו לקחת כמה עטיפות אלבומים קלאסיות (ועוד אחת של ג'סטין ביבר) ולהראות את התמונה המלאה שמאחורי הסיפור. יצא להם כל כך מצחיק ומשעשע, שאנחנו קצת מתבאסים שזה לא אמיתי. בנוסף, מחכים לראות מי ירים את הכפפה ויצור סדרת תמונות כזו הכוללת עטיפות אלבומים ישראלים.

הקליקו על עטיפות האלבומים כדי לצפות בתמונה המלאה

 

Nirvana “Nevermind” (1991)

לא רק אלבום מופת, אלא גם עטיפה שהפכה לאייקון ותינוק שהפך לסלב. אבל ב Aptitude רומזים כאן שבניגוד למה שחשבנו כל השנים, התינוק בכלל לא בבריכה. הקליקו על

Nirvana, Nevermind - 1991

Michael Jackson “Off The Wall” (1979)

מייקל ג'קסון, בעת הקלטת האלבום נחשב למלך הפופ, היום נחשד למלך הפדופיליה (לכאורה, לכאורה). העטיפה המלאה עלולה לרמז על העניין הזה.

Michael Jackson, Off the Wall - 1979

Justin Bieber “My World” (2010)

ג'סטין ביבר, איש ששר שירים שילדות קטנות אוהבות. משחק אותה ילד טוב ירושלים (או טורנטו או משהו) והתמונה הגדולה חושפת את מה שכולנו ידענו: מדובר בערס קטן ומסומם.

Justin Bieber, My World - 2010

Blur “Parklife” (1994)

בלר עשו אלבום לא רע והוא גם הצליח בקרב מי שהם לא מעריצים של אואזיס. Aptitude החליטו לתת למירוץ הכלבים שעל העטיפה טוויסט מעניין.

Blur, Parklife - 1994

fatboy Slim “Why Try Harder” (2006)

פטבוי סלים, או די.ג'יי נורמן קוק בשמו האמיתי, מי שאחראי על כמה מהלהיטים הגדולים של סוף שנות התשעים, הציג איש שמן, מכריס וקצת דוחה על העטיפה של האלבום שלו. כאן הוא משתלב יפה בציור רנאסנס מלא קלאס והדר.

Fatboy Slim, why try harder - 2006

Adele “19″ (2008)

אדל, הזמרת שהשירים שלה תמיד גורמים לתחושת צמרמורת בגוף (ולא תמיד בקטע טוב). Aptitude לקחו את התמונה הרגועה שלה ושמו אותה בתוך מה שמרגיש לנו הרבה יותר נכון והגיוני.

Adele, 19 - 2008

Bruce Springsteen “Born in the U.S.A.” (1984)

הבוס, הזמר עם המוזיקה הכי אמריקאית והלוק הכי אמריקאי. ואם כבר אמריקה, אז עד הסוף.

Bruce Springsteen Born in the U.S.A. - 1984

The Beatles “Abbey Road” (1969)

על העטיפה של האלבום האדיר הזה של הביטלס לא מופיע שם האלבום או האומן. המעצב של העטיפה הסביר שזה בגלל שהביטלס מוכרים מספיק. ל Aptitude היה מה להגיד על זה.

The Beatles, Abbey Road- 1969

והנה כל התמונות המלאות ברצף:

Nirvana---Nevermind

MJ

Bieber-My-World

Blur-Park-Life

Fat-Boy-Slim---Greatest-Hits

adele---19

Bruce-Springsteen---Born-in-the-USA

The-Beatles-Abbey-road

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...