פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

וואו: זו כנראה אחת מתמונות החתונה הכי קסומות שצולמו אי פעם

צלמי חתונות מייצרים לרוב תמונות חתונה המתאייפנות במיטב האלמנטים השמאלציים והקיטשיים הכוללים בין היתר זוג מותש, לוקיישן חרוש כלשהו וכמובן נשיקות וחיבוקים מתוזמנים ומבויימים ושושבינים שנדחפים לתמונות. הזוג הזה לעומת זאת, חייב הרבה קרדיט לצלם המהיר והעירני שלהם איאן כריסטמן, שבשילוב עם הרבה מזל, יצר עבורם תמונת חתונה מדהימה ויוצאת דופן שללא ספק תיכנס לפנתיאון תמונות החתונה הכי מקוריות ויפות שראינו אי פעם, ובמקביל הפך אותם לזוג הטרי הכי מפורסם באינטרנט.

עוד בפטריה
30 תמונות מעצבנות במיוחד שיצליחו להוציא אתכם משלוותכם
אישה הגיעה לבית חולים עם סחרחורת וגילתה את הדבר המטורף הבא

קליק על התמונה להגדלהתמונת חתונה מדהימה 1

התמונה הבלתי אפשרית הזאת, שעלתה לרשת לפני מספר ימים באתר Reddit וזכתה מאז למליוני צפיות, פורסמה על ידי גולשת שצירפה אליה את הטקסט הבא: "אחי צילם חתונה בסוף השבוע, וזכה לביקור של כמה אורחים לא צפויים".

כפי שהוא מספר באתר שלו, כריסטמן היה עסוק בצילומי החצר האחורית של טקס קבלת הפנים בחתונתם של לורן ואריק בניו ג'רזי כשלפתע הבחין בעדר של איילים מגיח מהקצה של היער. במהלך ספונטני, החליט לשלוף את הזוג באמצע האוכל כדי לנסות ולתפוס תמונה או שתיים עם האיילים. הזוג התלהב מהרעיון ומיהר למקום כשבאורח פלא, למרות החשש שיברחו ברגע שינסו להתקרב אליהם, האיילים שיתפו פעולה עם הצלם והזוג, והפכו את התמונה הנדירה הזאת לשוט נפלא ועוצר נשימה שממש לא רואים כל יום.

תמונת חתונה מדהימה 3 תמונת חתונה מדהימה 4

לורן ואריק, בתמונת מעט יותר שגרתית מיום החתונה שלהם:

תמונת חתונה מדהימה 5

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...