פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה לבש בגדי נסיכה לקולנוע כדי שהאחיינית שלו לא תרגיש לבד

אם אתם גברים, ובהנחה שלא גדלתם בסקוטלנד ובני המשפחה שלכם לא מבלים את זמנם בנגינה בחמת חלילים ושופינג של חצאיות אדומות משובצות, הסיכוי שנתפוס אתכם לובשים שמלה מרצונכם החופשי הוא לחלוטין אפסי. הבחור הבא לעומת זאת, הוא לא כשאר הגברים, וכפי שתוכלו לראות מיד, הוא גם עונה לכינוי הדוד-הכי-טוב-בעולם.

ג'סי נאגי, 24, החליט לקחת את האחיינית הקטנה שלו ליזי בת ה-4, לצפות יחד בסרט סינדרלה בקולנוע. הילדה המתוקה, חובבת סינדרלה מושבעת, רצת ללבוש את תחפושת הנסיכה שלה וללכת אתה לסרט אך הודתה בפני הדוד שלה ג'סי שהיא קצת מתביישת להיות הילדה היחידה שתגיע מחופשת לסרט.

בעוד מרבית המבוגרים האחראיים היו מסבירים לילדה שתחפושות לובשים רק בפורים/האלווין, לדוד ג'סי עלה רעיון אחר לגמרי: הוא השאיל שמלת נשף תפוחה ומוגזמת מאחת הידידות שלו, עשה שחי ורגליים, ולבש אותה לבילוי המשותף עם האחיינית, הכל בשביל שהיא תרגיש בנוח ללבוש את התחפושת שלה ולא לתת לתכתיבי החברה להשתלט עליה בגיל כה צעיר.

1

אחד העובדים בקולנוע, שלא יכול היה להתעלם מההופעה החריגה של השניים, צילם את שתי הנסיכות והעלה את התמונה לרדיט, שם היא הפכה וירלית וצברה בזמן קצר מליוני צפיות.

"אם זה משמח את ליזי, אני אעשה את זה. לא אכפת לי" אמר ג'סי לכתב של רשת ABC ששאל אותו על המקרה המשעשע והמקסים הזה שתועד במצלמות של עשרות עוברי אורח שנתקלו בזוג ולא יכלו שלא לצחוק ולהתרשם מהאומץ של הדוד. ת'כלס? יופי של גישה לחיים והלוואי שכולנו יכולנו לאמץ אותה. וגם אותו, בתור דוד.

2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...