פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה הכין לחברתו את המתנה הכי מושלמת אי פעם

לבחור מתנה עבור בן אן בת הזוג אחרי מערכת יחסים ארוכת שנים שכללה כבר אינסוף ימי אהבה, ימי הולדת, סילבסטרים ואירועים אחרים שדורשים חשיבה יצירתית, זו משימה לא פשוטה בכלל. גם הבחור הזה, שיוצא עם חברתו כבר שמונה שנים, שבר את הראש וחיפש אחרי שלל ברכות ליום הולדת ומתנות ראויות שיוכל להעניק לזוגתו לקראת השנה החדשה מתנה שגם תהיה מקורית וגם תוציא אותו מלך. התוצאה: אחת המתנות הכי שוות שתוכלו להעניק לבת הזוג שלכם אם יש לכם קצת סבלנות והרבה זמן פנוי.

הבחור המכונה TheOnlyOne87 באתר רדיט שם פרסם את התמונות של המתנה, לקח צנצנת גדולה ומילא אותה ב-365 פתקי אהבה, אחד עבור כל יום בשנה. זה כמובן לא הכול. את הפתקים השונים הוא חילק ל-3 קטגוריות רומנטיות במיוחד: פתקים צהובים – רגעים יפים וזיכרונות, פתקים אדומים – כל הסיבות לכך שהוא אוהב אותה, פתקים ירוקים: ציטוטים משירים שמזכירים לו אותה ומרגשים אותו. התוצאה הסופית היא מתנה  צבעונית ומרשימה, שתאפשר לבת הזוג שלו לקום בכל בוקר ולהיזכר שהחבר שלה הוא כנראה אחד מבני הזוג הכי אדירים אבר. אגב, זה עבד, והבחור דיווח כי זוגתו לא הפסיקה לבכות במשך דקות ארוכות. גרייט סקסס.

מתנה אדירה 2

אם הנטייה הראשונית שלכם היא לגחך ולחשוב שמדובר בשמאלץ טהור, אתם טועים בגדול. על פי סקר מיוחד שערכנו בקרב 5 נשים שונות לפחות, ניתן לומר באופן חד משמעי כי מזווית הראייה הנשית, מדובר במתנה שמתעלה על בגדים, בושם, או כל חפץ חומרי אחר שהוא לא רכב חדש עם גג נפתח או פנטהאוז במגדל יוקרה. אם אתם רוצים לצאת ווינרים ביום ההולדת הבא שלה אבל לא יכולים להרשות לעצמכם את השניים האחרונים, אולי שווה לכם בכל לדאוג שבת הזוג לא תראה את הפוסט הזה ולהתחיל לעבוד על לארגן צנצנת.

אגב, ליידיז, אנחנו ממש לא בטוחים שהעניין הזה יעבוד בכיוון ההפוך, גברים אוהבים רק מתנות שימושיות, או לחילופין, אכילות. הנה תהליך ההכנה של "צנצנת האהבה".

זה לקח לו קצת זמן, אבל בסוף הוא מצא צנצנת גדולה מספיק כדי שתכיל את כל פתקי האהבה.

מתנה אדירה 4

ואז התחיל החלק הקשה באמת: למלא את הצנצנת הענקית ב-365 פתקים שמביעים את אהבתו לבת זוגו בשלוש קטגוריות שונות.

מתנה אדירה 7

צהוב – רגעים יפים וזיכרונות, אדום – הסיבות לכך שהוא אוהב אותה, ירוק: ציטוטים משירים.

מתנה אדירה 3

וכך נראית טבלת הייאוש שקצת מזכירה קיר בבית סוהר, באמצעותה הצליח לעקוב אחרי הפתקים השונים

מתנה אדירה 5מתנה אדירה 6

התוצאה הסופית:

מתנה אדירה 2

מתנה אדירה 8  מתנה אדירה 10

עוד בפטריה:

העובדים המשועממים האלה משחזרים יצירות אומנות היסטוריות כשהבוס לא מסתכל

נפלא: הבחור הזה הציע נישואין לחברתו בזמן שהצטלמו בתא פוטו-רצח

30 התמונות הכי עצמתיות שתראו

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...