פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מטורף: זה מה שמגלים כשעושים זום-אין על התמונה המדהימה הזאת

במבט ראשון התמונה הבאה נראית כמו עוד צילום שגרתי ומוכר של גשר "שער הזהב" בסן פרנסיסקו, הגשר המפורסם שנחשב לאחד היפים בעולם. אולם, התמונה המרהיבה הזאת מסתירה בתוכה פרסומת סמויה שאפשר לגלות רק כאשר מבצעים עליה זום אין.

בנטלי 1

כפי שתוכלו לראות בגיף המצורף;, אחרי שמבצעים זום, ואז עוד קצת זום, ואז עוד המון זום, אפשר לגלות על הגשר את אחד מרכבי הפאר המפורסמים של יצרנית המכוניות הבריטית בנטלי, רכב הדגל של החברה מדגם Bentley Mulsanne שתג המחיר שלו עומד על 330,000 דולרים, כמעט כמו דירת 3 חדרים ממוצעת באזור המרכז.

התמונה המטורפת הזאת שמכילה כמות מפלצתית של 53 מליארד פיקסלים (53 אלף מגה פיקסל אם אתם מעוניינים להשוות אותה לאיכות מצלמת הסמארטפון שלכם), מורכבת מ-700 תמונות שונות שנשזרו יחדיו באמצעות טכנולוגית הרכבת צילומים פנורמים מיוחדת שפיתחה נאס"א, טכנולוגיה המשמשת בדרך כלל לצילום כוכבי לכת כמו מאדים ואחרים. בסה"כ נדרשו כ-6 חודשים כדי לתכנן את הפרויקט, בתוספת 6 ימי צילום ועוד כחודשיים וחצי לריטוש והרכבת התמונה

בנטלי 2

למעשה, רמת הפיקסלים בתמונה, ששוקלת פי 4,425 בממוצע מתמונה רגילה שמייצר הטלפון הנייד שלכם, כל כך גבוהה עד כדי כך שניתן להבחין בבירור ברכב המפואר שנוסע על הגשר, בדמותו ובפרצופו של הנהג, ואפילו בלוגו המוכר של בנטלי שרקום על מושב הרכב.

אם אתם רוצים לבצע את הזום הזה בעצמכם על התמונה המקורית, אתם מוזמנים לבקר באתר של בנטלי ולשחק עם התמונה האינטראקטיבית בעצמכם, או לצפות כאן בסרטון המלא. בהחלט מרשים.

דרך: The Verge

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...