פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה גילה שלכלבה שלו נותרו 6 חודשים לחיות וזה הדבר המדהים שהוא עשה עבורה

לפני קצת יותר משנה קיבל רוברט קוגלר, צעיר אמריקאי המתגורר בנברסקה, בשורה עצובה במיוחד מהווטרינר שלו. אחרי שסבלה מכאבים והגיעה למרפאה לסדרת בדיקות, התגלה סרטן העצמות בגופה של בלה, כלבת הלברדור השחורה שלו. אם לא די בחדשות הרעות הללו, בישר לו הווטרינר כי הסרטן כבר התפשט בגופה והגיע לריאות ולכן, על פי הערכתו, נותרו לה בין 3 ל-6 חודשים לחיות.

החודשים האחרונים בחייה 3

בפני קוגלר ניצבו שתי אופציות: להרדים את הכלבה, או לחילופין, לכרות את אחת מרגליה הקדמיות בה התפשט הסרטן בכדי להקל על הכאבים שלה ולהאריך את חייה. קוגלר שזיהה כי שמחת החיים של הכלבה האהובה בת ה-9 שלו עדין שוכנת בעיניה, לא הסכים לוותר עליה כל כך מהר, בחר באפשרות השנייה, והבטיח לבלה כי יעשה כל שביכולתו כדי להפוך את החודשים האחרונים שלה לתקופה הכי יפה בחייה, ואיך אומרים, הוא עמד במילה שלו.

זמן קצר אחרי שהחלימה מהניתוח ורגע אחרי שסיים את לימודיו, ארז קוגלר את החפצים שלו ויצא ביחד עם הכלבה האהובה שלו למסע משותף ברחבי ארצות הברית, אותו תיעד בסדרת תמונות נפלאה ומרגשת שתגרום לכם לחייך ולהזיל דמעה באותו זמן.

החודשים האחרונים בחייה 20החודשים האחרונים בחייה 42

אחרי כמעט חודש של חוויות ורגעים מופלאים יחד, חזרו השניים הביתה. "שהינו יחד בבית כמעט 3 חודשים, עבדתי קצת וניסיתי להרכיב את הסיפור שלי ושל בלה כדי לשתף אותו, אבל הרגשתי שהוא עדין לא גמור כי בלה עדין היתה שם איתי, בלי הרבה זמן לחיות. לכן, כשהגיעה ההזדמנות הנכונה, יצאנו שוב למסע, הפעם בדרום ארצות הברית".

החודשים האחרונים בחייה 37

"אני מרגיש שבשלב הזה זו המטרה לשמה אני חי. הפרק הזה בחיים שלי מוקדש כולו לבלה ולחוויות המשותפות שלנו יחד".

החודשים האחרונים בחייה 43

חוץ מהאושר שהמסע הזה גורם לבלה, גם עבור קוגלר בעצמו מדובר בדרך מיוחדת להתמודד עם הכאב הגדול שהוא סוחב עמו מהעבר. בשנת 2007 איבד את אחיו במלחמה בעיראק ולפני כשנתיים נהרגה אחותו בתאונת דרכים.

החודשים האחרונים בחייה 30

"כשאתה רואה אנשים שאיבדו את חייהם לפני שהספיקו לחוות אותם עד הסוף, זה משנה את הפרספקטיבה שלך על החיים", מספר קוגלר. "המסע המשותף שלנו עוזר לי לצבור חוויות עם בלה, ולהיפרד ממנה כמו שצריך".

החודשים האחרונים בחייה 25

למרבה השמחה, למרות שהשניים מטיילים ביחד כבר קרוב לחצי שנה, בלה לא מראה סימנים שהיא עומדת לוותר בקרוב ושורדת כנגד כל הסיכויים.

החודשים האחרונים בחייה 34

"כל עוד בלה שמחה ומאושרת אנחנו נמשיך לטייל יחד, לצבור חוויות ולהעריך את העובדה ששנינו חיים ונושמים ויכולים ליהנות מיופיו של העולם".

החודשים האחרונים בחייה 39

הנה עוד תמונות מופלאות מתוך המסע הקסום של בלה ורוברט, ואם אתם רוצים עוד אתם מוזמנים לבקר באלבום המלא בפייסבוק ובאינסטגרם (לינקים בסוף הפוסט) ולהמשיך לעקוב אחרי המסע המשותף שלהם.

החודשים האחרונים בחייה 1

החודשים האחרונים בחייה 40

החודשים האחרונים בחייה 6

החודשים האחרונים בחייה 4

החודשים האחרונים בחייה 7

החודשים האחרונים בחייה 8

החודשים האחרונים בחייה 10

החודשים האחרונים בחייה 12

החודשים האחרונים בחייה 13

החודשים האחרונים בחייה 14

החודשים האחרונים בחייה 15

החודשים האחרונים בחייה 16

החודשים האחרונים בחייה 17

החודשים האחרונים בחייה 18

החודשים האחרונים בחייה 21

החודשים האחרונים בחייה 22

החודשים האחרונים בחייה 26

החודשים האחרונים בחייה 27

החודשים האחרונים בחייה 28

החודשים האחרונים בחייה 29

החודשים האחרונים בחייה 32

החודשים האחרונים בחייה 33

החודשים האחרונים בחייה 35

החודשים האחרונים בחייה 36

החודשים האחרונים בחייה 41

החודשים האחרונים בחייה 23

עוד תמונות ועדכונים על מצבה של בלה: פייסבוק | אינסטגרם

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...