פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה תיעד נשים לפני, אחרי ובזמן שהן מענגות את עצמן בסדרת תמונות נועזת

לאורך השנים, ובמיוחד בעידן המודרני, תמיד ריחפה ועודנה מרחפת סוג של עננת מסתורין בכל מה שנוגע לעונג שחוות נשים במהלך קיום יחסים. בעוד אצל הגברים כל העסק דיי ברור, עם התחלה, אמצע וסוף, אצל הנשים כל העסק הרבה יותר מורכב, תלוי בהמון משתנים, ואם לא די בכך, הדיון עליו הוא סוג של טאבו, נושא שכמעט לא צף.

מרקוס אלברטי, צלם ברזילאי, החליט לנסות ולתקוף את הנושא הזה באמצעים העומדים לרשותו – מצלמה ומחשבה יצירתית, ויצר שיתוף פעולה מסקרן עם חברה בשם Smile Makers המייצרת "אביזרים מענגים" לנשים, בכדי ליצור סדרת תמונות אמיצה ופרובוקטיבית. לצורך הפרויקט אסף הצלם עשרות נשים ממוצאים שונים ברחבי העולם. כל אחת מהנשים הסכימה להיחשף בפני המצלמה ולהצטלם ברגעים הכי אינטימיים ופרטיים שלה – בזמן שהיא מענגת את עצמה. המסר על פי הצלם: "נסיון ליצור נורמליזציה סביב נושא הסיפוק הנשי".

הנשים קיבלו את אחד האביזרים הפופולריים של החברה והתבקשו להתחיל "לשחק איתו", ומול כל אחת מהן פעלה מצלמה שצילמה ברצף. סדרת התמונות הסופית כוללת 4 תמונות עבור כל דוגמנית: בהתחלה, תוך כדי, ברגע השיא ומיד אחרי רגע השיא. התוצאה מאוד מסקרנת, מפתיעה, משעשעת לעיתים ובעיקר פותחת צוהר לנושא עדין שלא נוהגים לעסוק בו. הנה 22 תמונות נבחרות לפניכם.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

0.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

מרקוס אלברטי: אינסטגרם | פייסבוק | אתר

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...