פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האישה הזאת הצטלמה לתמונות משותפות עם עצמה כפי שנראתה לפני שהורידה 70 קילו ממשקלה

ירידה במשקל אחרי דיאטה מוצלחת, ניתוח או שינוי דרסטי בסגנון החיים היא לגמרי משהו להתגאות בו. זאת הסיבה לכך שמי שעמדו במשימה בהצלחה מפרגנים לעצמם מדי פעם בתמונות בפייסבוק, אינסטגרם וכל שאר המקומות שתעופה עצמית לגיטימית בהם. הזיכרונות מהתקופה השמנה, לעומת זאת, זוכים לקצת פחות חשיפה ומאופסנים, משום מה, במגירת ה"אוי, לא נעים, אל תסתכלו".

אבל אין שום סיבה להסתיר את התמונות מלפני הדיאטה, כי בסופו של דבר הן אלו שממחישות את גודל ההישג (וגם כי זה לא נורא להיות שמנים, חלאס עם זה). תשאלו בת' בירד, צלמת מטורנטו, שהשילה 68 קילו ממשקלה אחרי ניתוח קיצור קיבה. כצלמת, היא הבינה שיש כל כך הרבה דברים מגניבים לעשות עם התמונות שלה כשמנה, אז היא פנתה לחברה הצלם בלייק מורו וביקשה שיצלם אותה לפני שהיא הופכת לרזה יותר.

למה שתרצה לתעד את עצמה שנייה לפני שהיא מאבדת כל כך הרבה ממשקלה? ובכן, כי לבירד יש שילוב מעניין של חוש הומור ויצירתיות והיא רצתה לעשות סדרת תמונות של עצמה לפני ואחרי ההרזיה.

אם אתם מדמיינים בראש תמונות סטייל פרסומות של שומרי שקר כלשהו, עם אישה שמנה עומדת לצד אישה רזה, אז אתם לא בכיוון. צמד הצלמים יצרו תמונות מצחיקות ומקוריות, עם מחוות ורפרנסים לתמונות ודמויות מוכרות.

במשך שנתיים הם עבדו על הפרויקט הזה, שנקרא "הפרויקט של בת'" והוא כלל, אתם בטח מנחשים, לא מעט עבודת פוטושופ. למרות זאת, בירד מבהירה שהעריכה והריטוש נגעו כמעט בכל פרט בתמונה – למעט במימדים של בת' הישנה והחדשה.

בת2

בת3

בת1

בת4

בת5

בת6

בת7

בת8

בת9

בת10

בת11

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...