פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שיא המתיקות: 22 תמונות לפני-אחרי של חיות מהילדות והבגרות

לפני כשנה ביקרנו אני וזוגתי זוג חברים שלנו בדיוק ביום בו הם אימצו גור כלבים חדש מתוק להחריד. השמחה הייתה רבה, ואפילו זכיתי לבחור את השם שלו, בנג'י, ולהפוך לסנדק הלא רשמי שלו.

כמעט שנה חלפה בין הביקור ההוא לביקור הבא שלנו בביתם. כשנכנסנו אליהם לסלון ציפיתי לראות את הכלבלב המתוק וכשלא הבחנתי בו פניתי לחבר שלי ושאלתי אותו היכן מסתתר גוש הפרווה הקטנטן. בקושי הספקתי לסיים את המשפט, ומשום מקום הגיחה לפתע מפלצת ענקית נוטפת ריר, שקפצה עלי וכמעט שהפילה אותי לרצפה. קשה להאמין, אבל היצור הפצפון הפך בתוך מספר חודשים לכלב עצום בגודלו, שדרוש שכפ"ץ כדי לשחק איתו.

מדהים כיצד חיות משתנות ומתבגרות בכל כך מעט זמן. תוחלת החיים הקצרה יחסית שלהם הופכת את תהליך ההתבגרות שלהם לקצר ומהיר, כשלפעמים ההבדלים בין הילדות לבגרות של אותו בעל חיים הם פשוט בלתי נתפסים.

באתר BoredPanda ליקטו 22 תמונות נפלאות של לפני-אחרי, המתעדות את בעלי החיים ובעליהן בהפרשי זמן שונים ומציגות, ומתעדות את השיניים שחלו גם בבעל החיים וגם בבעלים שלו תוך שהם גדלים ומתבגרים יחד. הכלבים, החתולים, וגם צב אחד קטן-ענק ימיסו לכם את הלב, ויגרמו לכם לרצות לרוצץ ולאמץ לעצמכם חיית מחמד. תענוג.

ארבעה חודשים בין 2 התמונות

1

10 שנים

2

כמה חודשים ספורים

3

7 חודשים

4

17 שנים

5

חמישה חודשים

6

שישה חודשים

7

שישה חודשים

8

10 חודשים

9

שנה

10

14 שנים

11

17 שנים

12

שלושה חודשים

13

4 שנים

14

3 חודשים

15

3 שנים

16

12 שנים

17

שנה אחת

18

10 שנים

19

שנה אחת

20

שישה חודשים

21

16 שנים

22

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...