פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האם התמונה הזאת של אב ובנו במקלחת מדהימה או מטרידה?

הת'ר וויטן, צלמת מקצועית ואמא לשניים, לא חשבה שהיא הולכת לקבל מבול של תגובות נאצה ודיווחים להסרת תמונה בפייסבוק, כשהעלתה תמונה של בעלה יושב יחד עם בנם החולה במקלחת.

התמונה השנויה במחלוקת, שחלק מהגולשים כינו אותה מדהימה וחלק לא מבוטל כינו אותה מגעילה ומטרידה, פורסמה במקור ב- 2014 ופעם נוספת לפני שלושה שבועות כשעלתה שוב בפרופיל של הת'ר, מתעדת את בעלה של הת'ר, תומאס, ביחד עם בנם פוקס במקלחת. היא צולמה כשפוקס היה חולה מאוד כתוצאה מהרעלת סלמונלה וקדח מחום שלא ירד.

הת'ר כתבה בפוסט "תומאס היה שעות במקלחת עם פוקס, במטרה להוריד את החום של הילד ולנקות ולשטוף משניהם את הקיא והשלשולים שתקפו אותו כחלק מהשפעות הסלמונלה. כשישבתי יחד איתם במקלחת הייתי בסערת רגשות, המומה מהסצנה שמתרחשת לנגד עיני. הגבר הזה, הבעל, השותף והאבא של ילדי. הוא היה כל כך סבלני ואוהב, כל כך חזק ותומך בילד הקטנטן שיושב חולה וקודח על ירכיו."

1
Heather Whitten

אך על אף שחלק מהצופים התרגשו מהצילום העוצמתי הזה, אחרים דיווחו עליו לפייסבוק והתמונה הוסרה מהרשת החברתית דבר שגרם לאחר מכן גם לחשבון האינסטגרם שלה להיסגר, מפני שפייסבוק זיהו אותה בתור חשבון שמפרסם תמונות "בלתי הולמות".

הת'ר פרסמה את התמונה הזאת שוב ושוב וכתבה בתיאור שלה שאין בה שום דבר מיני. היא מספרת שהיתה בעיקר המומה מהעובדה שכל כך הרבה אנשים פספסו לגמרי את הסיפור שמאחורי התמונה שלה או אפילו לא הביטו קצת מעבר לעירום כדי לראות את הסיפור והסיבה לסיטואציה שהם רואים לנגד עיניהם. ככל הנראה העניין המרכזי שהציק להרבה מגיבים היה דמותו של גבר שמתקלח יחד עם הבן שלו ונמצא איתו עירום במקלחת.

הת'ר פרסמה את התמונה שלה שוב בתחילת החודש בפייסבוק ולשמחתה פייסבוק החליטו שלא להסיר אותה הפעם. התמונה הפכה להיות ויראלית בפרק זמן קצר מאוד וצברה עד עתה מעל 170 אלף לייקים ו-37 אלף שיתופים. מה דעתכם? האם מדובר בעירום לגיטימי או בתמונה פרובוקטיבית ומטרידה שאין לה מקום בפייסבוק? נשמח שתכתבו לנו בשרשור התגובות.

2
Heather Whitten

קליק לפוסט המקורי של הת'ר בפייסבוק

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...