פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

יצירתי: סרטון סטופ מושן בלי בגדים מנסה לגרום לכם להתאהב מחדש בגוף שלגם

כל אחד מכיר את הרגע הזה, כמה שניות אחרי המקלחת, בו אתם ניצבים מול המראה, עירומים כביום היוולדכם, מביטים על הגוף שלכם ומנסים להרגיש בנוח. בעוד חלק קטן מאיתנו גאה במה שהוא רואה מולו, רבים אחרים ירגישו לעולם תחושת נחיתות ואי נוחות מול הגוף שלהם, גם אם אין להם באמת סיבה אמיתית לחוש כך.

חברת Withings, המייצרת מכשירי בריאות דיגיטלים כמו משקלים ומכשירים, מודדי לחץ דם ועוד, שחררה לפני מספר ימים סרטון סטופ מושן מיוחד הכולל עירום אמנותי, כחלק מקמפיין חדש באמצעותו הם מנסים לגרום לכם הגולשים להרגיש טוב יותר עם עצמכם, וכמובן, להשקיע קצת יותר בגוף שלכם, ובחיים ספורטיבים ובריאים.

סרטון הסטופ מושן הזה צולם באסטוניה בכיכובם של 100 משתתפים נטולי בגדים, או בחליפת הלידה שלהם אם תרצו, שיצרו יחד סרטון מגניב הכולל יותר מאלפיים תמונות סטילס שחוברו יחדיו כדי ליצור סרטון בתנועה.

הסרטון הפרובלמטי  משהו, מגולל את סיפורו של סאם, בחור רגיל כמו כולנו שלא ממש מעריץ את הגוף שלו ולומד אט אט לקבל אותו כפי שהוא. הסרטון זכה לכמה מאות אלפי צפיות ביוטיוב, וכפי שאמרנו, כולל גם אימג'ים אמנותיים שלא בהכרח כדאי לכם לצפות בהם ליד הבוס. רק אומרים.


סטופמושן בלי בגדים 1 סטופמושן בלי בגדים 2 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...