פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזוג הזה שיפץ את חדר האמבטיה בבית וזה הדבר המפתיע שהם גילו בתוך אחד הקירות

אלכס וג'ס, הזוג האמריקאי החביב בתמונה, קנו לא מזמן בית ולאחרונה החליטו לבצע שיפוץ נרחב בחדר האמבטיה שלהם. עם תחילת העבודות, כשהקבלן שנשכר לבצע את המלאכה החל לשבור את הקירות, הוא גילה משהו מפתיע במיוחד שהוא ממש לא ציפה למצוא.

בתוך אחד הקירות בין האריחים לבלוקים, התגלה דף עם המסר המצחיק הבא:

"היי! אנחנו משפחת שינסקיס! שיפצנו את חדר האמבטיה הזה בקיץ 1995. אם אתם קוראים את זה, סימן שגם אתם משפצים את האמבטיה. מה רע באיך שאנחנו שיפצנו אותה?!?!?"

הבעלים הקודמים של הבית לא הסתפקו במחאה המצחיקה שלהם נגד השיפוץ המחודש של האמבטיה והשאירו גם הודעה מארנב המחמד שלהם: :"היי אני קייסי הארנב! גם אני גרתי פה ואני מחונך לצרכים!"

אלכס, הבעל, העלה תמונה של המכתב לטוויטר ותוך זמן קצר הוא גרף 100 אלף לייקים ואינסוף תגובות של גולשים שמפרגנים למשפחה מ-1995 על הדאחקה המושקעת שלהם שחיכתה בסבלנות 23 שנה כדי להצחיק מישהו. "זה היה קורע בעיננו, לגמרי לא צפוי וגרם לנו לצחוק כל היום"

עם פרסומו של הסיפור ניסו לא מעט גולשים לאתר את משפחת שינסקיס ברשת כדי לדווח להם שהמכתב שלהם סוף סוף נמצא, אולם עד כה המאמצים עלו בתוהו. למרות זאת, החליט הזוג הנוכחי שמתגורר בדירה לפרסם הודעת תגובה משלהם לאותה משפחה:

האמבטיה שלכם והבית שלכם הוא מקסים. הוא העניק לנו המון זכרונות יפים ואנחנו כבר לא יכולים לחכות לגדל את הילדה הקטנה שלנו בו. מתנצלים שאנחנו משנים את האמבטיה אבל היא קטנה מדי עבורנו (אנחנו אנשים גבוהים). תודה על ההפתעה המדהימה!

אלכס ואשתו ג'ס מתכננים להשאיר מכתב משלהם בתוך הקיר כדי לשמר את המסורת ולהפתיע גם את אחד הזוגות העתידיים שיגורו בבית הזה ויחליטו לשפץ שוב את האמבטיה בעוד אי אלו עשרות שנים. בכל אופן, כל הכבוד לכם, משפחת שינסקיס, שיחקתם אותה.

באמצעות: buzzfeed

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...