פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת בדקה בגוגל איך נראה ינשוף בלי הנוצות שלו וזו התמונה המפתיעה שהיא גילתה

מכירים את הרגע הנהדר הזה בו אתם מגלים במקרה עובדת טריוויה סופר מעניינת ולחלוטין לא נחוצה, ולמרות זאת יודעים שהחיים שלכם כבר לעולם לא יראו אותו דבר לאחר שליקטתם את פריט המידע החדש הזה? זה בדיוק מה שקרה לבחורה בשם דנה שוורץ, ולאחר שהיא שיתפה את התגלית שלה בטוויטר, זה הולך לקרות בעוד מספר שניות גם לכם.

שוורץ, כתבת במקצועה, מצאה את עצמה עם יותר מדי זמן פנוי מול המחשב ומרוב שיעמום החליטה לחפש בגוגל את הביטוי "איך נראה ינשוף בלי נוצות". אלא שהתמונה שהופיעה בוצאות החיפוש המשעשע שלה הפתיעה גם אותה: מסתבר שכאשר מורידים ממנו את הנוצות הוא לחלוטין מאבד את הצ'ארם שלו והופך לעוף פחוס מוזר וחסר כריזמה.

ינשופים בלי נוצות 1

כמובן, שוורץ מיהרה לשתף את הממצאים שלה עם הגולשים, והתמונה של הינשוף העירום החלה להתפשט ברחבי הרשת תוך שהיא גוררת אינסוף תגובות מצחיקות ומופתעות מהגולשים שממש כמונו וכמוכם, כבר לעולם לא יוכלו להביט על ינשוף באותה הצורה.

ינשופים בלי נוצות 3

בהמשך פרסמה שוורץ עדכון נוסף בפרשה כששיתפה את התמונה הבאה ביחד עם הכיתוב "ההרגשה הזאת כשמישהו מפריע לך באמצע הפגישה הכי מלחיצה אי פעם".

ינשופים בלי נוצות 2

אם אתם מפקפקים באמינות התמונות, אנחנו יכולים להרגיע אתכם. כמה מומחים לבעלי חיים אישרו לאתר BuzzFeed כי אכן מדובר בינשוף ללא נוצות ואחד מהם אמר: "התמונה אכן מציגה איך תיראה תנשמת לבנה ללא הנוצות שלה. למעשה זו תמונה ממש טובה כי היא מראה איך הנוצות יכולות לשנות לחלוטין עופות וציפורים". מומחה נוסף אישר גם הוא כי מדובר בינשוף מסוג תנשמת לבנה.

חלק מהגולשים אף הגדילו לעשות כשהחליטו להמשיך את הטרנד החדש ושיתפו גם הם תמונות של חיות נוספות ללא הפרווה או הנוצות שלהן, ממש כמו הבחור הזה שחיפש בגוגל "תרנגולות ללא נוצות":

ינשופים בלי נוצות 5

גולש אחד פרסם תמונה של קיפוד קירח:

ינשופים בלי נוצות

והנה אופוסום

ינשופים בלי נוצות 6

ארנב

ינשופים בלי נוצות 7

ואפילו דוב נטול פרווה

ינשופים בלי נוצות 8

באמצעות: Buzzfeed

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...