פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מקסים: ברבי וקן עושים את ישראל בפרויקט צילום מיוחד

הרבה תיירים שמגיעים לישראל בפעם הראשונה, מופתעים לגלות מדינה צעירה, תוססת, מלאה במקומות בליוי, אתרים היסטוריים, נופים מרהיבים, מסלולי טיולים מגוונים, שילוב מדהים של דתות ותרבויות וגם אותנו, הישראלים המקטרים והלא מרוצים, שברגע שפוצחים בשיחה עם תייר הופכים בין רגע לנותני השירות הטובים ביותר ולשגרירים חסרי תקנה של המדינה אותה הם נוהגים לבקר חדשות לבקרים.

בעמוד הפייסבוק של החברה להגנת הטבע, פירסמו לפני שעה קלה אלבום תמונות מיוחד, מתוך פרוייקט מקסים בשם "ברבי אוהבת את ישראל", פרויקט המציג סדרת תמונות מתוקה ויצירתית, של ברבי ובן זוגה קן, במהלך חופשה בארץ הקודש.

1

מי שיצרו את הפרויקט הקסום הזה, המלווה בעמוד פייסבוק בשם Barbie Loves Israel, הם צמד תיירים מאיטליה בשם הנרי ומריה, שהגיעו לחופשה בישראל והתאהבו בה. השניים ביקשו להנציח את הטיול שלהם ולהפיץ את דבר אהבתם לישראל, ובחרו לעשות זאת בדרך מקורית ויצירתית במיוחד, שלקחו את ברבי וקן לסיבוב בכמה מקומות בולטים ומוכרים בארץ, ושם צילמו אותם נהנים מהחופשה.

בתמונות מאחורי הקלעים של הפרויקט ניתן לראות שהשניים השקיעו מאמים רבים בסט הצילומים בכל תמונה, ואפילו תפרו והכינו בגדים במיוחד עבור הצילומים של הצמד המלכותי הפופולארי. השניים אגב, מדגישים כי מאחורי הפרויקט שלהם אין שום משמעות פוליטית, והוא נעשה אך ורק כמחווה לביקור שלהם בארץ, לנופים והאתרים הנהדרים ולדו קיום יוצא הדופן בארץ כפי שכתבו בעמוד הפייסבוק שלהם.

סביר להניח שעמוד הפייסבוק הזה, שנוצר כבר בדצמבר האחרון ועדין לא זכה לחשיפה משמעותית, יזכה לפופולאריות ואהדה רבה בקרב ציבור הגולשים, גם בגלל שהוא עשוי נהדר ומלא הומור וחן, וגם בגלל הפטריוטיות הרבה שלנו. אספנו עבורכם את התמונות הנבחרות, מוזמנים לתת לייק לעמוד של הנרי ומריה.

תודה למורן רוזנטל ששלחה.

בנתב"ג

2

בתל אביב

תל אביב 2

תל אביב

בבננה ביץ' באילת

בננה ביץ' אלית

בגליל

הגליל

על רקע החרמון

החרמון

הרי סדום

הרי סדום 2

הרי סדום

הרי סדום

מתמרחים בבוץ של ים המלח

ים המלח 2

צפים בים המלח

ים המלח

עין גדי

עין גדי

בירושלים – כיפת הזהב

כיפת הזהב

בנצרת

נצרת

הנרי מאחורי הקלעים של סט הצילומים

מאחורי הקלעים סדום

מריה מכינה את ברבי וקן לצילומים בים המלח

מריה בצילומים בים המלח

מריה תופרת ומעצבת בגדים לקראת הצילומים

מריה תופרת בגדים

עוד מאחורי הקלעים

צילום תמונת הנושא של הפרויקט

בעיתונות המקומית 🙂

בעיתונות

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...