פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הקורעת הזאת ממשיכה לשחזר תמונות מצחיקות ומטופשות של מפורסמים באינסטגרם

כל מי שעוקב אחרי עמודי אינסטגרם של מפורסמים מהארץ ומהעולם יודע שלכוכבים הגדולים יש נטייה להעלות כל מיני תמונות שונות ומשונות לחשבון שלהם, עם דגש על תמונות מוגזמות ולא ריאליסטיות בעליל שגורמות למרבית העוקבים שלהם לקנא בסיטואציות המיוחדות בהן הם נמצאים וכמובן, במראה המלוטש שלהם. סלסט ברבר, קומיקאית אוסטרלית מוכשרת, החליטה להפסיק להבליג בכל פעם שהיא רואה תמונה כזאת ובמקום לגלול הלאה, לעצור לרגע ולנסות לחקות את מה שהיא רואה – בגרסה הייחודית שלה.

אם יש לכם זיכרון טוב והצעירה המופרעת הזאת נראית לכם מוכרת, זה בגלל שפגשנו אותה כאן כבר כמה וכמה פעמים בעבר, וכעת היא חוזרת עם סדרת תמונות חדשה מהניילונים בה היא ממשיכה להפוך ללעג ולקלס את תמונותיהם של הסלבריטאים הלוהטים. המתכון פשוט – סלסט רואה תמונה ואז עושה כל שביכולתה כדי להעמיד לה תחרות ראויה באמצעות חיקוי מדויק ככל הניתן שלה. כפי שאתם מנחשים, עם כל הרצון הטוב, התוצאה לא ממש קרובה למקור אלא הרבה יותר מצחיקה ממנו ובעיקר מלאה בהומור עצמי ולגלול על חייהם המזויפים ומנקרי העיניים של המפורסמים.

אספנו עבורכם 38 תמונות חדשות של ברבר ואם אתם רוצים עוד אתם מוזמנים להצטרף למעל 4 מליון העוקבים שלה באינסטגרם ולצפות בעוד מאות תמונות כאלו. פשוט מעולה.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

המשך בעמוד הבא…

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...