מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ברק אובמה סקסי והוא יודע את זה!

ברק אובמה, נשיא ארצות הברית, ידוע בכריזמה המשתוללת שלו, זו שהביאה אותו עד לכס הנשיאות, ומצליחה להחזיק אותו יציב בסקרים למרות הפיחות במעמדו והביקורות הרבות כלפי התנהלותו כנשיא. בנוסף להיותו דמגוג גדול, מסתבר כעת כי אובמה ניחן גם בכישרון לבצע קאברים לשירי הפופ הלוהטים ביותר. הוא עוד לא יודע את זה, אבל סביר להניח שמישהו כבר לחש זאת באוזנו.

ערוץ היוטיוב baracksdubs שחרר אתמול קליפ חדש בו תוכלו לצפות בברק אובמה בקליפ מאש-אפ שר את המגה להיט  Sexy and I konw it של LMFO.  לא מדובר בקליפ הראשון שהערוץ מלביש על אובמה. בינואר השנה, הערוץ הוציא שני קליפים בכיכובו של אובמה:  born this way של ליידי גאגא אשר גרף קרוב ל – 3,000,000 צפיות וקליפ מאש-אפ  נוסף לשיר של ריהאנה  drink to that אשר נצפה 300,000 פעמים.

שלושת הסרטונים מציגים עבודת עריכה מצויינת של מגוון נאומים שנשא נשיא ארה"ב, שמתוכם נחתכו ונלקחו מילים וחלקי מילים, ולאחר מכן נערכו בצורה כמעט מושלמת ללהיטים של ליידי גאגא, ריהאנה ו LMFO. במקביל לעבודת הכנת הסרטון שלקחה לא מעט זמן יוצר הסרטון פתח עמוד פייסבוק ייעודי הנושא את שם ערוץ היוטיוב. עושה רושם כי עמוד הפייסבוק של baracksdubs לא הצליח להתרומם למרות ההצלחה היחסית של הסרטונים (בסך הכול 190 לייקים), אך הגולשים שצפו בקליפים הראשונים שלו העלו לעמוד הפייסבוק בקשות רבות לקליפ הבא בכיכובו של אובמה, ולמרבה ההפתעה יוצר הסרטונים נענה לבקשה הפופולארית ביותר כשגרם לאובמה לשיר את Sexy and I konw it .

כאמור, הלהיט החדש שוחרר אתמול לאוויר הרשת, כבר צבר קרוב ל 190,000 צפיות ועושה רושם שהוא הולך להיות הלהיט הויראלי הבא. אם אהבתם את הקליפ ויש לכם הצעות מקוריות לשיר הבא שאתם רוצים לשמוע את אובמה מבצע עם הכריזמה והקסם האישי שלו, ואמנות המאש-אפ, ,  כנסו לעמוד הפייסבוק של baracksdubs  או לערוץ היוטיוב של baracksdubs ושתפו את ההצעה המקורית שלכם. בינתיים אתם מוזמנים לצפות בקליפ המשעשע וגם בזוג הקליפים שקדמו לו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...