פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אחרי שבחורה חצופה העליבה אותה במאפייה הבחורה הזאת החליטה לנקום בה בצורה גאונית ומצחיקה

כמעט כל אחד מאיתנו שמע מתישהו במהלך חייו את הביטוי "להיעלב זה להעניש את עצמך על טמטום של אחרים", אלא שלמרות שאנחנו יודעים שזה נכון, קשה לעצור את הרגשות ולא להיפגע כשמישהו מדבר אליכם לא יפה ולוחץ על הנקודות הרגישות שלכם. וגה בלוסום, צעירה אמריקאית בת 19, ביקרה במאפייה השכונתית שלה באחד הערבים כד לקנות כמה קאפקייקס בהנחה רגע לפני שהחנות נסגרת. אלא שאז, בזמן שחיכתה בתור היא חוותה השפלה לא נעימה. אולם, במקום להיעלב ולהתבאס, היא החליטה לנקום בו-במקום ולהשיב לצעירה שהעליבה אותה כגמולה. הנה מה שקרה שם בדיוק כפי שסיפרה בלוסום בפרופיל הפייסבוק שלה:

"כששמעתי את המשפט הנוראי הזה שהבחורה אמרה עלי, בכנות, רציתי להתיישב על הרצפה ולהתחיל לבכות. זה ממש פגע ברגשות שלי" סיפרה וגה לאתר הדיילי מייל, אחרי שהפוסט שפרסמה הפך ויראלי וגרף עשרות אלפי לייקים ותגובות. "למה שהבנות הללו ידברו ככה על מישהי שהן לא מכירות ולא פגשו מעולם?" היא הוסיפה.

"אבל למרות התחושה הקשה שלי, החלטתי לבלוע את הרוק ולחשוב במהירות על דרך באמצעותה אני יכולה ללמד אותה לקח בלי להסב לה נזק של ממש, ולגרום לה להבין שזה לא לעניין לדבר ככה על אחרים". וגה הוציאה כאמור קרוב ל-60 דולרים וקנתה את כל 20 הקאפקייקס האחרונים שנותרו במאפיה, כשהיא משאירה את זוג החברות המעליבות בידיים ריקות.

"הרגע בו יצאתי מהמאפייה היה ללא ספק הרגע הכי טוב בכל הסיפור הזה. הסתובבתי לכיוון היציאה וביקשתי מהבחורה שהעליבה אותי שתפתח לי את הדלת כי הידיים שלי עמוסות. היא הסתכלה עלי במבט חלול, פתחה לי את הדלת, ומיד אחר כך יצאה גם היא מהמאפייה, כי לא נותר לה מה לקנות".

אגב, וגה נאלצה להתמודד גם לא מעט תגובות פוגעניות של גולשים בעקבות הפרסום שלה, אבל כפי שאתם יכולים לראות, היא עושה את זה די בהצלחה:

כולנו תקווה שהבחורה השנונה הזאת לא תיתקל בעוד מקרים כאלה בעתיד. וגם אתם, קחו לעצמכם רגע לפני שאתם אומרים דברים שעלולים לפגוע אישית ברגשותיהם של אחרים. מוזמנים לבקר כאן בסטטוס המקורי של וגה.

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...