פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

12 נקבות בעלי חיים קשוחות וקטלניות שלא רואות את הגברים שלהן ממטר

בטבע, כמו שכולנו יודעים, לחזק יש יתרון. ומה לעשות שתמיד יוצא שהחזקים יותר בטבע הם גם זכרים? אז נכון שהנקבות בעמדת נחיתות כמעט תמידית, אבל יש להן דרכים לנצח את הכוח הפיזי של הזכרים בשלל תחבולות ולהראות להן מי באמת הבוס. כלומר, מי באמת הבוסית.

חלקן מנצלות את הזכרים לצרכים שלהן (זרע למטרות התרבות) ואז הורגות אותו באכזריות, אחרות למדו איך להעמיד פני זכר כדי שלא יציקו להן ויש גם כאלה שלא צריכות זכרים כדי להתרבות. בקיצור, מלא חיות שלכל אישה יש מה ללמוד מהן. אז הנה 12 חיות שונות שמלמדות את הזכרים שלהן לקח:

שפריריות אינן פרייאריות. הן מעמידות פני מתות כשהן רוצות להתחמק ממחזר שאין להן עניין בו. הוא, מצדו, בטוח שמדובר בפגר וממשיך הלאה לקורבן הבא.

נקבות בעלי חיים חזקות 1

לנמלים זכרים יש לרוב רק תפקיד אחד במבנה החברתי המורכב של עולם הנמלים. התפקיד הזה הוא להפרות את המלכה. ומה אחרי זה? הם יכולים למות.

נקבות בעלי חיים חזקות 2

הלטאה עם השם הבדאסס "כוח ענק" לא באמת צריכה גבר בחיים שלה. מדענים גילו לא מזמן שיש ללטאה הזאת את היכולת להתרבות בלי שזכר יפרה אותה. אז כן, אין בהם צורך יותר.

נקבות בעלי חיים חזקות 3

עכבישי האלמנה השחורה הם ללא ספק מפחידים ומסוכנים, ואם אתם חרקים, לא כדאי לכם להיות בסביבה שלהם, אבל מי שנמצאים בסכנה הגדולה ביותר למות כתוצאה מעקיצת האלמנה השחורה – הם דווקא העכבישים הזכרים. העכבישות הורגות ואוכלות את הפרטנר שלהן מיד לאחר שהם מזדווגים, ומכאן גם השם המאיים.

נקבות בעלי חיים חזקות 4

גם נקבת התמנון לא הרבה יותר נחמדה לפרטנר שלה. היא פשוט חונקת אותו אחרי שהיא ביצעה בו את זממה ואז אוכלת את הגוויה.

נקבות בעלי חיים חזקות 5

הדבורות אכזריות במיוחד. רק מעטים מהזכרים זוכים להפרות את המלכה. אלו שמגיעים למעמד המכובד, עושים את זה בערך 10 פעמים. המלכה שומרת את הזרע של כולם ומשתמשת בכל פעם בכמה זרעים כדי להפרות ביצית. כשהזכר מסיים את העבודה שלו ויוצא מהמלכה, הוא נקרע לשניים ומת.

נקבות בעלי חיים חזקות 6

הכרישה הטיגריסית הזאת שאתם רואים בתמונה היא באמת כרישה. כשבן הזוג שלה עיצבן אותה היא פשוט אכלה אותו. את כולו. וזה קרה לעיני כל באקווריום בדרום קוריאה.

נקבות בעלי חיים חזקות 7

סוסוני ים מתרבים באופן קצת מוזר. זה מתחיל מטקס יומי של ריקוד חיזור ושחיה משותפת. בסוף של הטקס הזה יש ריקוד זיווג שנמשך 8 שעות וסופו בהפקדת הביציות אצל הזכר, בכיס מיוחד שנמצא בבטן. הזכר נמצא בהריון 10-25 יום ויולד 2,000 צאצאים במכה, האישה אם תהיתם, יוצאת לשחק בזמן הזה פיפ"א עם החברים.

נקבות בעלי חיים חזקות 8

מסוכן להיות גמל שלמה. בזמן שהוא מזדווג עם הנקבה שלו, היא אוכלת לו את הראש (לא מטאפורית) ואז משתמשת בשאר הגוף שלו כמקור מזון בהמשך. אי אפשר להאשים אותה, היא בהריון.

נקבות בעלי חיים חזקות 9

נקבת הדיונון יודעת לליצור מעין הסוואה מיוחדת שתגרום לזה להיראות כאילו יש להן אשכים וככה להימנע מתשומת לב לא רצויה מדיונון זכר נודניק ולא רצוי.

נקבות בעלי חיים חזקות 10

לסוריקטות יש דרך מעניינת להתחמק מזכרים לא רצויים. הן משלמות "שכר דירה" בצורת טיפול בצאצאים וכל מיני מטלות לנקבה הדומיננטית, שיודעת איך להפטר ולאיים על זכרים.

נקבות בעלי חיים חזקות 11

אובלנה דרומית היא סוג של לוויתן והזכרים שלה, בניגוד ליונקים אחרים, לא מתחרים באגרסיביות על הזכות להפרות את הנקבות שבסביבה. במקום, הלוויתן עם האשכים הגדולים ביותר זוכה לעשות את זה. האובלנה הדרומית לא מונוגמית בכלל והיא יכולה להיות עם עד 7 זכרים בסשן אחד.

באמצעות: buzzfeed

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...