פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

עמוד מצחיק: המודעות הממומנות הכי גרועות בפייסבוק

אם יצא לכם לפזול הצידה מדי פעם במהלך שיטוטיכם האינסופיים בפייסבוק, ודאי נתקלתם לא פעם במודעות הממומנות של פייסבוק. עולם המודעות הממומנות בפייסבוק הוא עולם מעניין, לעיתים מצחיק, ובמקרים רבים הזוי לגמרי. פעם זו מודעה מראש ממשלת ישראל שקורא לכם לתת לו לייק בעמוד הפייסבוק שלו כאילו היה אחרון הגולשים, בפעם אחרת קריאה נואשת למיואשים להיכנס ולהצליח למצוא שידוך, ובכל השאר, מגוון הצעות הזויות יותר ופחות המותאמות אליכם בהתאם למאפיינים האישיים שלכם.

עמוד פייסבוק ישראלי משעשע בשם Bad PPC מרכז עבורכם הגולשים את מיטב המודעות הממומנות (pay per click), המודעות הממומנות, הכי הזויות שפורסמו בפייסבוק, בליווי הפרשנות האישית של צוות העמוד, המעביר את הרשמים המצחיקים שלו מהמודעות השונות.

בין כל עמודי הממים והתמונות הלא מקוריים שצצים כמו פטריות על פטריות, מדובר לדעתי באחד העמודים המקוריים והמשעשעים יותר בהם נתקלתי בעת האחרונה. העמוד אמנם בתחילת דרכו וצבר לעת עתה כמאה אוהדים בלבד, אבל אנחנו יודעים לזהות פוטנציאל כשאנחנו רואים אחד כזה, וביום בהיר בלי עננים, אין ספק שהוא קיים באופק.

אספנו עבורכם מגוון מודעות מצחיקות שעלו לעמוד, ובנוסף יוצאים בקריאה נרגשת אליכם הגולשים לעקוב אחרי המודעות הממומנות בפייסבוק שלכם (אתם לא יודעים מה אתם מפסידים) וכמובן, לתת לייק לעמוד Bad PPC מוצלח. אנחנו אהבנו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...