פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

15 חיות שנראות מתוקות במבט ראשון אבל מסתירות סוד אפל בעבר שלהן

בלי טיפת מאמץ, יש לא מעט בעלי חיים שמסוגלים ללבוש על פניהם בשניה את הפרצוף הכי מתוק שניתן להעלות על הדעת. המבטים הכל כך חמודים הללו, הם אלה שגורמים לנו להתאהב בהם ולשחרר מגרוננו את צליל ה"אווווו" המוכר והאהוב.

אולם, כפי שתוכלו לראות בסדרת התמונות המצחיקה הבאה, מאחורי מסיכת המתיקות הזאת, חלק מבעלי החיים הללו נוטים לבצע מעשים מפוקפקים שהיו גורמים לנו להסתכל עליהם לגמרי אחרת אם רק היינו מודעים אליהם.

נמרוד דוד ירקוני, קופירייטר בן 28 מתל אביב, יצר את עמוד הפייסבוק המעולה "חיות מתוקות שעושות דברים לא לעניין" בו הוא מפרסם תמונות של בעלי חיים מתוקים להחריד, ומעליהן כיתוב בו הוא מסביר אילו דברים חמורים ופשעים נגד האנושות הם מבצעים בזמנם הפנוי. התוצאה: סדרת תמונות משעשעת במיוחד עם פוטנציאל להפוך ללהיט גדול ברשת.

"ראיתי כמה תמונות של גורים של חיות חמודות והצחיק אותי הדיסוננס של להוציא אותן ההיפך הגמור ממתוקות" מספר ירקוני. "והעובדה שאין להן את היכולת לדבר, להכחיש, או לשכור עו"ד כריש בכדי להגן על עצמן, עוזרת לי במלאכה".  אספנו עבורכם לקט תמונות מתוך העמוד ואתם כמובן מוזמנים לבקר בו כדי לצפות בעוד חיות מתוקות שעושות דברים לא לעניין (לינק בסוף הפוסט).

חיות לא לעניין 1

חיות לא לעניין 2

חיות לא לעניין 3

חיות שעושות דברים לא לעניין 4

חיות שעושות דברים לא לעניין 5

חיות לא לעניין

חיות לא לעניי5

חיות שעושות דברים לא לעניין 8

חיות שעושות דברים לא לעניין 10

חיות שעושות דברים לא לעניין 11

חיות לא לעניי6

חיות לא לעניי8

חיות שעושות דברים לא לעניין 15

חיות לא לעניי9

קליק לביקור בעמוד הפייסבוק "חיות חמודות עושות דברים לא לעניין"

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...