פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האבא הזה גורם לתינוק הפג שלו “להתנהג כמו גבר” בסדרת תמונות מצחיקה

הריון נחשב בעיני רבים לתהליך קסום שמתרחש בגוף האישה, שבסופו מגיעה הלידה המיוחלת של ילד/ה בריאים ומתוקים. אך המציאות לא פעם מכה בפרצוף של הורים רבים שמגלים שיש סיבוך אצל האמא או העובר אשר גורמים לתינוק לצאת בלידה מוקדמת, דבר שחושף אותו לסיכונים רבים.

רק מי שחווה את זה על בשרו באמת יכול להבין, מדובר ברכבת הרים רגשית שלעיתים יכולה לקחת אותנו למקומות מאוד נמוכים, וזה ממש קל לצלול לדיכאון כשהילד שלך רק נולד וכבר נמצא ביחידה לטיפול נמרץ באינספור בדיקות פולשניות. 

גם הוריו של ראיין קיוו שההריון שלהם יתקדם כמו שצריך, אך לצערם ראיין נולד בלידה מוקדמת 9 שבועות לפני התאריך המשוער. למי שאינו בקיא בעניינים של התקדמות הריון תקין ולידה, מדובר בפרק זמן משמעותי בו העובר צריך עוד לגדול ולהתפתח. ראיין הפיצפון נולד במשקל של 1.3 קילו והועבר באופן מיידי מיידית לפגייה במחלקה לטיפול נמרץ, שם הוא העביר את 6 השבועות הראשונים לחייו עד שמצבו התייצב והוא עלה במשקל.

מתגלח על הבוקר

מאט, אביו של ראיין, מספר שלמרות שהדברים לא קרו כמו שתכננו, הם לא נתנו למצב לדכא אותם. הם היו מתלוצצים על כך שראיין כל כך מפותח שהוא “מקדים את זמנו”, ויום אחד עלה לו רעיון לעשות לו סדרת צילומים הומוריסטית בה התינוק הקטן מבצע פעולות גבריות שונות של אדם בוגר. הרעיון מהר מאוד קרם עור וגידים כאשר מאט שיתף את אשתו ברעיון הזה והיא החליטה לזרום איתו. הוא מספר שכל צילום לקח להם בסביבות 15-20 דקות ומרבית הזמן היה עבור הכנת האביזרים ועריכת התמונה. כמו שאתם יכולים לתאר לעצמכם נעשתה פה גם עבודת פוטושופ לא מבוטלת אך התוצאה הסופית פשוט מקסימה.

הטיפ הכי גדול שהוריו של ראיין יכלו לתת להורים שנמצאים בסיטואציה הזאת של לידה מוקדמת ופגייה זה להיות סבלניים, חיוביים ולחפש תמיכה איפה שרק אפשר לקבל. מוזמנים לגלול למטה ולראות את כל התמונות המצחיקות של ראיין.

חשוב לכסח את הדשא בגינה

רוכב על המפזר עלים

מזמין חברים לערב פוקר פרוע

חוטב עצים

תופס את הדג הראשון שלו

מחליף מצבר

חותך את התרנגול הודו

הולך לעבודה (תקלטו את התיק הקטן שהם ארגנו לו)

חשוב לשמור על כושר

נותן את הכל במכון

ראיין כיום כבר בן חצי שנה וסוף סוף נכנס לעקומת התפתחות תקינה, בתמונה למטה ניתן לראות אותו כיום אל מול התמונה שלו בגיל חודש. שינוי מדהים!

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...