פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

התגובה של הבן כשהוריו מבשרים לו שיש לו אחות שלישית בדרך היא פשוט פרייסלס

לזוג ההורים החביבים ג'ייסון וטיפאני יש שלושה ילדים: בן בכור ועוד שתי אחיות קטנות. לאחרונה נכנסה שוב טיפאני להריון וההורים החליטו להפתיע את הילדים ולבשר להם האם מדובר בבן או בת בדרך יצירתית. טיפאני הכינה עוגה, ולילדים נאמר שאם העוגה תהיה בצבע כחול מדובר בבן ואם בצבע ורוד, כמובן שזוהי בת.

שלושת האחים המתוקים והנרגשים התיישבו מול העוגה והאח הגדול החל לפרוס אותה כדי לחשוף את הצבע שלה. התגובה שלו כשהוא מגלה את הצבע הורוד, ולמעשה מבין כי יש לו עוד אחות בדרך, היא פשוט הורסת וקורעת לב.


הבן, שכנראה כל כך רצה אח קטן, פשוט לא יודע את נפשו מרוב צער כשגילה שמדובר בתינוקת, והחל לבכות בכי תמרורים תוך שהוא מסנן: "זה בת? זה בת?? אוי לא!". האב, שלא יכל להתאפק, הבריק עם תגובה משעשעת במיוחד כשענה לבנו: "זו הייתה בדיוק התגובה שלי". ההזדהות של האב לא ממש עזרה בכדי להרגיע את בנו, שהמשיך: "בת, בת, בת, בת! זה כל הזמן בנות! אני לא רוצה עוד אחות!" תוך שהוא ממשיך לממרר בבכי ולנסות ולהבין כיצד קרה שהגורל התאכזר אליו כך.

הסרטון המצחיק והממיס הזה עלה לרשת לפני כשבוע והחל לתפוס תאוצה ויראלית בימים האחרונים כשהוא צובר למעלה משש מאות אלף צפיות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...