פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

תמונות מדהימות: תינוק חולץ בנפאל אחרי 22 שעות מתחת להריסות

ארבעה ימים חלפו מאז הרעיד את נפאל רעש האדמה העוצמתי שגבה עד עכשיו כבר מעל עשרת אלפים קורבנות, עשרות אלפי פצועים, ומיליוני פליטים שנותרו ללא קורת גג. אחרי מבול של חדשות נוראיות ומחרידות מאזורי האסון, הגיעו הלילה סוף סוף קצת חדשות טובות מכיוון המדינה המוכה: תינוק בן ארבעה חודשים בלבד חולץ מתוך ההריסות כשהוא בחיים וללא פגע, במה שנראה כמו נס אמיתי.

תינוק חולץ בנפאל 4

על פי הדיווח באתר Kathmandu today שפרסם את הסיפור המטורף, מיד לאחר רעידת האדמה העוצמתית (7.8 בסולם ריכטר) שהתרחשה בשבת בצהריים, דיווחו הוריו של התינוק לכוחות הצבא על היעדרו. לאחר חיפושים ארוכים שנמשכו עד חצות הלילה, לא הצליחו המחלצים לאתר כל זכר לתינוק וכבר ויתרו על ניסיונות החילוץ. אלא שאז, שעות ספורות לאחר מכן, שמע האב בכי חרישי מתוך ההריסות והזעיק שוב את כוחות החילוץ שהצליחו לשלוף את העולל המתוק מתוך ההריסות.

רגע החילוץ המדהים תועד בעדשת המצלמה סדרת תמונות קורעות לב. התינוק, סונית אוול שמו, הוצא מההריסות כשהוא מכוסה באבק אך נראה בריא ועל פי הדיווח נלקח לבית החולים ללא פגיעות משמעותיות לקבלת טיפול רפואי אחרי ששכב בתוך ההריסות למעלה מ-22 שעות. הנה התמונות המרגשות המתעדות את החילוץ של אוול.

צוות החילוץ מתחיל בפינוי ההריסות לאחר שהתקבל והדיווחים על בכי התינוק

תינוק חולץ בנפאל 1

תינוק חולץ בנפאל 2

התינוק מאותר מתחת להריסות ומחולץ ללא פגע

תינוק חולץ בנפאל 3

תינוק חולץ בנפאל 5

תינוק חולץ בנפאל 6

התמונות שריגשו את העולם בשעות האחרונות

תינוק חולץ בנפאל 7

תינוק חולץ בנפאל 8

תינוק חולץ בנפאל 9

תינוק חולץ בנפאל 10

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...