פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

28 תמונות מצחיקות שמדגימות איך מומלץ / לא מומלץ לטפל בתינוקות

אם הפכתם לאחרונה להורים טריים, או לחילופין, זכיתם לאחיין או אחיינית חדשים במשפחה, אתם ודאי יודעים עד כמה מלחיצים הם הרגעים הראשונים שלכם בחברתו של העולל החדש. מתוקף היותם פצפונים ומיניאטורים, התינוקות הקטנטנים נורא רגישים ופגיעים ולכן הפעמים הראשונות בהם מחזיקים אותם על הידיים, מחליפים להם חיתול, עושים להם אמבטיה, מאכילים אותם וכל שאר הפעולות המוכרות עשויות להיות מאוד מפחידות בהתחלה ודורשות מאיתנו לנהוג בזהירות ובאחריות רבה.

כמובו, האינסטינקטים ההוריים שקיימים בכל אחד מאיתנו באים לידי ביטוי מהר מאוד, אבל אם בכל זאת אתם מרגישים לא בטוחים, יש מי שדאג לכם ויצר את סדרת התמונות המצחיקה הבאה, המציגה 28 כללי “עשה” ו”אל תעשה” בכל הנוגע לבילוי בחברת של תינוקות קטנים.

אגב, אם מצאתם את עצמכם מבצעים את הפעולה ההפוכה מהפעולה הנכונה ביותר מ-3 תמונות המופיעות כאן, אל תספרו על זה לאף אחד, כי בהחלט יתכן שיש צורך לערב את שירותי הרווחה. בהצלחה.

חוקי תינוקות 1 חוקי תינוקות 2 חוקי תינוקות 3 חוקי תינוקות 4 חוקי תינוקות 5 חוקי תינוקות 6 חוקי תינוקות 7 חוקי תינוקות 8 חוקי תינוקות 9 חוקי תינוקות 10 חוקי תינוקות 11 חוקי תינוקות 12 חוקי תינוקות 13 חוקי תינוקות 14 חוקי תינוקות 15 חוקי תינוקות 16 חוקי תינוקות 17 חוקי תינוקות 18 חוקי תינוקות 19 חוקי תינוקות 20 חוקי תינוקות 21 חוקי תינוקות 22 חוקי תינוקות 23 חוקי תינוקות 24 חוקי תינוקות 25 חוקי תינוקות 26 חוקי תינוקות 27 חוקי תינוקות 28

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...