פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זאת כנראה אחת הפרסומות הכי מוצלחות שיצא לכם לראות השנה

מי לא מכיר את הסצנה רוויות הבלגאן והאלימות שמופיעה בכל שובר קופות הוליוודי עם נגיעות של אקשן? נפילה דרך תקרת זכוכית, מעבר סוער במטבח של בית מלון, השלכת מגשי אוכל, מרדף בחדר מדרגות, החרבת חדר אוכל מפואר ולקינוח קצת מכות על רצפה מלאה ברסיסים. קלאסיקה.

בדיוק על הקלישאה החבוטה הזאת מתבססת אחת הפרסומות המוצלחות של השנה, לחברת הרכב אאודי, ששודרה אמש במהלך העימות הנשיאותי בין קלינטון לטראמפ.

פרסומת

הפרסומת – שזכתה לכותרת "דו קרב" – מתחילה בסוף העימות האלים, בו משתתפים גבר ואישה. הם עומדים באולם מפואר אך מלא הריסות, שני היריבים עייפים וחבולים. מכאן, העלילה מתחילה לרוץ אחורה דרך מרדף מטורף שמצולם בצורה שמשאירה אבק לכמה סרטים שראינו לאחרונה.

אז מה קרה לפני? ובכן, בגלל שזאת פרסומת לאאודי, מדובר בשני עובדי שירותי וואלט פרקינג במלון מפואר שממש מעוניינים להחנות את האאודי המפוארת שמגיעה לכיוונם. אלא שכמו שבטח ניחשתם, יש יותר מזה: "על דברים טובים שווה לריב. בחרו את הנהג הבא בחוכמה" אומרת הכתובית בסוף הפרסומת. עכשיו זה די ברור, אמריקה היא המכונית המפוארת ומי שינהג בה בינתיים היא הילארי או טראמפ, צריך לבחור נכון.


האם הפרסומת של משרד הפרסום Venables Bell & Partners שבוימה על ידי רינגן לדוויג', מנסה גם לייעץ לצופה במי לבחור? לא ברור, אבל העובדה שהפרסומת מסתיימת בכך שהאישה חוטפת את הכרטיס מידיו של הגבר בעודו מתקרב לרכב ואומרת "לא נראה לי", עלולה לרמז שיש להם איזו העדפה. ואולי לא. מה זה משנה? העיקר שהפרסומת מגניבה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...