מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ניסוי מדעי: בחור ובחורה מציעים סקס לעוברי אורח ברחוב, מי יסיים את היום במיטה?

חוק המספרים הגדולים בהקשר של עולם הדייטים, קובע עובדה מאוד פשוטה והגיונית. ככל שתתמידו ותתחילו עם יותר בנות (או בנים במקרה ההפוך) הסבירות שאחת מהן תגיד לכם כן בסופו של דבר עולה. כלומר, אסור להתייאש, וצריך לירות לכל הכיוונים. בסוף משהו יפגע.

ערוץ היוטיוב Whatever, החליט לבדוק את חוק המספרים הגדולים, אבל מכיוון קצת יותר פרובוקטיבי. בניסוי חברתי משעשע שערכו שם, התבקשו גבר ואישה, כל אחד בנפרד, לפנות אל בני המין השני באופן אקראי ברחוב ולהציע להם לקיים איתם יחסי מין, כאן ועכשיו.

שני הסרטונים, הגברי והנשי, צברו מליוני צפיות מאז עלו לאויר לפני יומיים, והתוצאות שלהם הן דיי צפויות. הבחורה נאת המראה שפנתה אל גברים בהצעה לסקס מזדמן קיבלה תשובה חיובית במחצית מהפעמים, ובשאר הפעמים זכתה לתגובות שהביעו דאגה מצד הגברים למצבה הנפשי ולסיבה בגינה היא מציעה סקס לגברים. אחד הגברי םאפילו הזמין משטרה כדי לודא שהכל בסדר עם הבחורה.


לעומת זאת, בגזרה הגברית, הסיפור היה מעט שונה. חוק המסרים הגדולים עמד שוב למבחן, אך נחל כישלון חרוץ, לפחות כשמדובר בהצעה לסקס מזדמן עם בנות המין השני. הבחור המסכן שהתנדב לשתתף בניסוי זכה למאה סירובים מתוך 100 נשים שזכו להצעה המפתה, כך שאף לא אחת מהן זרמה איתו והביע נכונת לשתף פעולה. התגובות של הנשים המופתעות היו מצחיקות במקרים מסויימים ופחות נעימות במקרים אחרים, אבל כדי לא להרוס לכם, פשוט צפו בצמד הסרטונים.


איך אתם הייתם מגיבים בכל אחד מהמקרים? צוות הפטריה שוקל לבצע ניסוי כזה בישראל, ניסוי שיבדוק כמה זמן בדיוק ייקח עד שהגבר יחטוף מכות רצח או ייאלץ להתללות לשוטר בדרך לתא המעצר.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...