פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האמנית הזאת משתמשת באיפור גוף וברקע שחור כדי להפוך את הידיים שלה לאשליות אופטיות מהפנטות

ציור על חלקי גוף שונים באמצעות איפור הוא ממש לא טרנד חדש, ובכל זאת, מדי פעם יוצא לנו להיתקל באמנים כל כך מיוחדים שפשוט אי אפשר להתעלם מהכישרון המטורף שלהם, הבחורה שאחראית על התמונות הבאות היא לגמרי אחת כזאת.

לישה יסמין, בסה"כ בת 21, נמשכה לאמנות ולציור כל חייה. אולם, רק לפני כשנתיים, כשהחליטה לקחת קורס מתחילים קצר במסגרתו למדה לצייר על פנים אנושיות, נחשפה לראשונה לעולם המופלא של איפור הגוף, וכמו שאומרים, השאר הוא היסטוריה.

בסדרת התמונות המופלאה הבאה, משתמשת לישה באיפור גוף על מנת להפוך את כפות הידיים והזרועות שלה לאשליות אופטיות מהפנטות בתלת מימד, שגורמות להן להיראות כאילו יצאו מסיפורי אגדות, או לחילופין, מסרטי אימה.

איפור גוף ידיים 1

כדי ליצור את האשליות המרהיבות הללו, משתמשת לישה בצבע גוף שחור שמתפקד כרקע לציורים שלה. לאחר שהיא מסיימת לצייר על היד, היא מצלמת אותה בזווית הנכונה ועל רקע שחור, ואז משתמשת בתוכנות עריכת תמונות כדי לדאוג שצבע הרקע השחור על היד וצבע הרקע השחור בתמונה יתמזגו יחד ויאפשרו את האשליה האופטית.

אספנו עבורכם 23 יצירות ידיים נבחרות מתוך הרפרטואר של לישה, ואם אתם רוצים לראות עבודות נוספות שלה, ולא רק על הידיים, אתם מוזמנים לבקר בפרופיל האינסטגרם שלה (לינק בסוף הפוסט).

איפור גוף ידיים 2

איפור גוף ידיים 3

איפור גוף ידיים 4

איפור גוף ידיים 5

איפור גוף ידיים 6

איפור גוף ידיים 7

איפור גוף ידיים 8

איפור גוף ידיים 9

איפור גוף ידיים 10

איפור גוף ידיים 11

איפור גוף ידיים 12

איפור גוף ידיים 13

איפור גוף ידיים 14

איפור גוף ידיים 15

איפור גוף ידיים 16

איפור גוף ידיים 17

איפור גוף ידיים 18

איפור גוף ידיים 19

איפור גוף ידיים 20

איפור גוף ידיים 21

איפור גוף ידיים 22

איפור גוף ידיים 23

מידע נוסף: אינסטגרם

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...