פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

למה תמיד יש גלגל אחד עקום בעגלה של הסופר? (תמונות)

אחד האלמנטים הכי חשובים בפרסום באמצעות מודעות, פוסטרים או שלטי חוצות, הוא היכולת למשוך את תשומת לבם של העוברים והשבים ולעורר את סקרנותם כך שיעצרו, יביטו בפרסומת וישקיעו בה מעבר למבט חטוף. במרכז המדע באריזונה ניצלו היטב את היתרון הידע המדעי שלהם, ובקמפיין חדש שהשיקו הם מנסים לגרות את השכל של העוברים והשבים.

במרכז המדע בחרו מספר שאלות קיומיות מדעיות ומשעשעות, הקשורות למקומות אסטרטגיים בהם עוברים אנשים רבים. את השאלות, הדפיסו על שלטי חוצות ופוסטרים, אותם  תלו בכל אחד מהמקומות האסטרטגיים הללו. כך למשל, מעל משתנות בשירותים ציבוריים נתלתה מודעה ועליה השאלה: "מדוע אספרגוס גורם לשתן שלנו להצחין?", על עגלות קניה בסופר נתלו שלטים עם השאלה: "למה תמיד יש גלגל אחד שמסתובב סביב עצמו בעגלת הקניות שלכם?", ובסוך לסניף מקדולנדס נשאלה השאלה: "מדוע הצבעים אדום וצהוב גורמים לנו להיות רעבים?". ליד כל שאלה הופיע קוד QR אותו ניתן לסרוק ולהגיע לסרטון המסביר את התשובה באתר מרכז המדע.

תחת הסלוגן "אף פעם אל תפסיק לתהות", הצליחו במרכז המדע למשוך תנועה רבה אל האתר שלהם, בזכות הסקרנות הרבה שהצליחו ליצור בקרב הנחשפים למודעות. כאלו הם בני האדם, צמאים לידע, ואם כבר ידע, עדיף שיהיה פיקנטי, צהוב או כמו במקרה הזה, חסר חשיבות. אספנו כמה מהמודעות הללו, ואת כל התשובות לשאלות הרות הגורל המופיעות בהן, ניתן לראות כאן באתר החברה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...