פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעולה: ברשת המזון המהיר שכחו מההסכם עם פפסי ופיצו אותה עם פרסומת גאונית

לרשת המזון המהיר ארבי'ז האמריקאית (סוג של Subway לאלה שלא מכירים), יש הסכם שיתוף פעולה עם "פפסי", המשקה המוגש באלפי הסניפים שלה. על פי ההסכם ביניהן, חייבת רשת המסעדות לקדם את פפסי לפחות בשני קמפיינים פרסומיים שלה במהלך השנה. אלא שמה לעשות, תקלות קורות, וברשת ארבי'ז הצליחו לשכוח לחלוטין מהסעיף הקטן והחשוב הזה.

רגע לפני שהשנה מסתיימת, פנו החברים בפפסי להנהלת ארבי'ז, והזכירו להם בצורה מנומסת שהם מחויבים לכלול את פפסי בפרסומת אחת נוספת. אלא שאז התעוררה בעיה – בארבי'ז כבר סיימו להכין את כל הקמפיינים עד סוף השנה ופפסי לגמרי לא מופיעה בהם.

אז מה עושים כדי להימנע מביקור מיותר בבית המשפט? בארבי'ז פנו שוב לחבר'ה ממשרד הפרסום שלהם וביחד אתם יצרו את הפרסומת המעולה, הקצרה והגאונית הבאה המוקדשת כולה לפפסי ומביעה את התנצלותה הכנה של הרשת על הפשלה המביכה.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

למרות שהפריים היחידי בסרטון הוא כוס פפסי קרה ומפתה, ולמרות שנראה כי היא הופקה בתקציב מינימום, הפרסומת הזאת מבריקה, מאוד מצחיקה ועושה שירות נהדרת גם לרשת המזון עצמה שמצליחה לצאת מנצחת מהסיפור הלא נעים הזה ולהשאיר את כל הצדדים מרוצים.

הפרסומת צפויה לעלות לאורי בימים הקרובים במספר מדינות בארצות הברית. בינתיים, אתם מוזמנים להתרווח, למזוג לעצמכם כוס קולה אמיתית, ולצפות בפרסומת.

דרך, Wall Street Journal

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...