פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פטנט חדש של אפל יגרום לטלפון שלכם ליפול תמיד רק על הגב

יש לנו בשורות ממש טובות עבורכם וממש מדכאות עבור בעלי מעבדות הסלולר – ברמה של בכי קורע לב וללבוש שחורים: יכול להיות שבעתיד מסך האייפון שלכם לא ישבר כשהוא יבחן את נכונות השמועה לגבי קיומו של כוח המשיכה במצב של נפילה חופשית, ואתם לא תצטרכו להוציא מאות שקלים על תיקון שלוקח גג 10 דקות.

באפל עדיין לא המציאו מסך שעמיד בפני נפילות, אז הם מסתפקים בינתיים בלרשום פטנט חדש, כזה שיהפוך את האייפון מפרוסה עם חמאה (שתמיד נופלת על הצד המרוח) לחתול (שתמיד נוחת על הרגליים). או במילים אחרות: הם המציאו טכנולוגיה שיודעת להפיל את האייפון על הצד החלק הפחות שביר והרחק מהמסך והמצלמה.

למקרה שתהיתם איך המערכת הזאת עובדת, אז ככה: היא מזהה שהמכשיר נמצא בנפילה ובאמצעות התקנים על המכשיר כמו GPS, ג'ירוסקופ ומד תאוצה היא מעבדת נתוני מהירות, מרחק מהקרקע וזמן עד לפגיעה. מיד לאחר מכן, מנוע פנימי אמור להטות את המכשיר כדי לשנות את זווית הנפילה לצד הבטוח יותר. וכן, כל זה קורה אמור לקרות תוך עשיריות השנייה.

תרשים אייפון
כך עובד הפטנט החדש של אפל, עבור מביני עניין.

ואם זה לא מספיק, אז מסתבר שלהנחית אייפון על הרצפה זה כמעט כמו להנחית חללית על הירח. בפטנט של אפל מופיעה גם שיטה לייצוב המכשיר באמצעות בועות אוויר שיפלטו גז. לצערנו, המכשיר לא זועק "יוסטון, ווי הב א פרבלם" במהלך הנפילה, אבל רטט – כמו אצל חתול נוחת – דווקא כן יהיה.

עוד משהו אחד קטן, לפני שאתם יוצאים לחגוג ברחובות: יש איזה פער קטן (טוב, לא קטן. די גדול) בין לרשום פטנט לבין אשכרה להכניס אותו למכשירים. יכול להיות שאפל סתם מגינים על הרעיון שלהם מפני המתחרים ועושי םקצת באז על הדרך, בלי כוונה אמיתית להשתמש בחידוש בפועל. בקרוב באייפון 7? נחכה ונראה.

דרך: gizmodo

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...