פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

20 חיות שקמו בבוקר עם כאב ראש וזקוקות נואשות לאקמול (תמונות)

כל אחד מכיר את הרגע הנורא הזה. אתם פוקחים את העיניים בשעה 8 לפנות בוקר בדרך לעוד יום עבודה ארוך. אתם לא מספיקים להתאושש משלל החלומות הנהדרים שפקדו את מוחכם במהלך הלילה, ולפתע אתם חשים את אותה הרגשה מוכרת כאילו השעון המעורר שלכם זה עתה הכה אתכם בראש עם פטיש חמישה קילו אימתני, ואז לקינוח, העיף לכם שתי סטירות מהדהדות. אתם מנסים לקום ממצב שכיבה, מבינים שזה לא יקרה בשעות הקרובות, ובעיקר, מגלים שזכיתם למתנת בוקר קלאסית ומפנקת יותר מארוח בוקר למיטה – כאב ראש איום.

סדרת התמונות המקסימה והמצחיקה הבאה מציגה 20 חיות מתוקות, שהבוקר שלהן היה לא פחות גרוע משלכם וזקוקות נואשות לכדור אקמול. אמנם, רוב החיות הללו לא צריכות לארוז את עצמם ולצאת לעבודה, אבל גם להן מחכה יום לא פשוט. בניגוד אלינו בני האדם הבכיינים והלא פוטוגנים במצב מחלה, בעלי החיים הללו אמנם סובלים, אך הם הדבר הכי מתוק שיש.

אתם מוזמנים לקחת אקמול, להתרווח בכיסא ולגלול, לצחוק ובעיקר להזדהות עם הכלבים, הקופים, הצפרדעים, הדובים, האריות ושאר בעלי החיים שכנראה הולכים להתקשר אל הבוס בדקות הקרובות ולהודיע לו שהם לא מגיעים היום. זהירות! הפוסט הזה עשוי לגרום למיגרנה.

1

 

אקמול כאב ראש כלב

 

3

 

Very much the head  is ill.

 

Dog with flu

 

White's Tree Frog with the Common Cold - ©Anita Dammer and Darwin Wiggett

 

1

 

23

 

8

 

24

 

10

 

11

 

12

 

14

 

25

 

1

 

1

 

20

 

16

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...