פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

28 בעלי חיים מצחיקים שעשו הסבה מקצועית והפכו לצלמי טבע

במסגרת העבודה שלהם, צלמי טבע רבים נוהגים להשאיר את המצלמות שלהם בשטח ולהשגיח עליהן ממרחק, כדי לנסות לא להפריע לשגרת חייהם של בעלי החיים אותם הם מתעדים, ולהצליח להשיג צילומים כמה שיותר טבעיים ואותנטיים, מבלי לגרום להם לחשש ובהלה. אולם, מה קורה כשבעלי החיים הנלהבים מגלים את המצלמה ומחליטים לקחת את העניינים לידיים, תרתי משמע?

הצלמים שצילמו את סדרת התמונות המופלאה הבאה, גילו שגם בטבע יש להם מתחרים שמאיימים על הפרנסה שלהם, ולמרבה המזל, היו מצוידים ביותר ממצלמה אחת כדי שיוכלו לתעד את האובייקטים שלהם, סנאים, קופים, נמרים, דובים, ינשופים ועוד שלל חיות סקרניות ומשעשעות, כשהן אוחזות במצלמה ומנסות לפענח איך בדיוק פועל המכשיר המוזר הזה שפרץ לחייהם במפתיע.

לצערנו, חוץ מהסיפור המטורף על הקוף שגנב לצלם את המצלמה והחל לצלם מאות תמונות סלפי שהובילו לסוגיה משפטית מצחיקה במיוחד בנוגע לזכויות היוצרים של התמונות, לרוב בעלי החיים לא מצליחים ללחוץ על הכפתור ולצלם תמונות בפועל, אבל לפחות הם משאירים אותנו עם תמונות מצחיקות וסוריאליסטיות, שתמיד כיף לצפות בהן.

חיות מצלמות 1

חיות מצלמות 2

חיות מצלמות 29

סנאי

חיות מצלמות 28

חיות מצלמות 5

חיות מצלמות 32

חיות מצלמות 6

חיות מצלמות 7

חיות מצלמות 9

Meerkat Photographers

חיות מצלמות 11

חיות מצלמות 12

חיות מצלמות 13

חיות מצלמות 14

חיות מצלמות 15

חיות מצלמות 16

חיות מצלמות 17

חיות מצלמות 18

חיות מצלמות 19

חיות מצלמות 20

חיות מצלמות 22

חיות מצלמות 23

חיות מצלמות 26

חיות מצלמות 31

חתלתול

חיות מצלמות 30

ולסיום, הנה סיפור מצחיק ומעולה שאתם חייבים לקרוא על קוף שבאמת לחץ על הקליק, צילם סלפי ויצר סכסוך משפטי משעשע במיוחד בענייני זכויות יוצרים.

קוף סלפי

ואם לא הספיקו לכם התמונות הללו, הנה כמה סנאים שמשחקים ומתעדים אחד את השני בסדרת תמונות קסומה.

סנאים 7

הפטריה - האתר הכי טוב בארץ

פוסט בהפתעה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...