פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

24 תמונות של חברויות מפתיעות בממלכת החיות שצריך לראות כדי להאמין

בניגוד לבני האדם, שמסוגלים לפתח קשרי חברות כמעט עם כל אדם אחר, בהנחה שיש קווים מחברים ביניהם, ההיררכיה בממלכת החיות היא מאוד ברורה ומכתיבה מערכות יחסים מוגדרות בין הזנים השונים של בעלי החיים, שנוהגים לבלות לרוב רק במחיצת חבריהם לאותו הגזע. כך למשל, נדיר למצוא חתולים וציפורים שחיים יחד בחברותה, זאב וכבש שהם BFF או שקנאים ודגים שיוצאים לבלות ביחד בקולנוע.

אולם, כפי שידוע לכולנו, בכל כלל יש תמיד יוצא מן הכלל, וגם ההיררכיה הקשוחה הזאת עשויה להישבר מדי פעם, ולאפשר לחברויות מפתיעות יוצאות דופן להיווצר, בנסיבות שונות ומשונות.

סדרת התמונות הנפלאה והאופטימית הבאה מציגה 23 דוגמאות לחברויות מהסוג הזה, כאלה שמצטלמות נהדר, ובעיקר עולות על כל דמיון ונראות חסרות הגיון במבט ראשון, וממיסות לב במבט שני.

1. לאחר שבילו זמן רב יחד באותו חדר בבית הבעלים, התחילו העורב והכלב לחבב אחד את השני. העורב נמצא כל כך הרבה על גב הכלב, שהבעלים בנה לו מתקן מיוחד. הם אפילו מגנים אחד על השני כשמישהו מתקרב לאחד מהם.

strange0

2. ברבור שחור מאכיל דגים בפארק ציבורי

strange1 (1)

3. העופר וחתול הבר הקטנטן, הוצלו מתוך יער נשרף. מאחר ואזלו לכבאים תיבות לבעלי החיים, מוקמו השניים זמנית במשרד. בזמן שהיו שם, מצאו לנכון להתכרבל ולהתלקק.

strange2

4. החתול והברווז שכאן, אומצו יחד על ידי משפחה. הברווז, מסתבר, שונא מים וטרם למד כי הוא יכול לעוף.

strange3

5. קופיף המקאו המתוק והיונה הלבנה חיים יחד במרכז להגנת חיות לחופי סין. הם אכלו, שיחקו וישנו יחד במשך חודשיים עד ששוחררו חזרה לטבע.

קוף ויונה

6. משפחת פרננדז אימצה גור נמרים לאחר שאיבד את משפחתו. הוא גדל עם הכלב המשפחתי ומאז הם בלתי נפרדים.

כלב וטיגריס

7. חזרזיר בר בן חמישה שבועות משחק עם קנדי, ג'ק ראסל טרייר, בגרמניה.

strange7

8. בסרטים המצוירים זה בדרך כלל ציפור קטנה על גבם, אבל לא הפעם: האמפרי היה היפופוטם מחמד (!) עד שהפך גדול מדי והועבר לשמורת הטבע "הקרנף והאריה" בדרום אפריקה. שם, הצליחה עז הרים ננסית לטפס על הגדר המפרידה ביניהם ולהפיג את בדידותו.

strange8

9. יוהאן החתול וסוב האיגואנה, הוצלו ונאספו שניהם על ידי אישה בברוקלין, ניו יורק. בכל פעם שסוב משוחרר מכלובו, הוא מחפש את יוהאן לזמן משחק. לעתים קרובות מצטרף גם השפן שבבית.

strange9

10. גור היפופוטם שנסחף בגל צונאמי, הוצל על ידי שמורת טבע. שם, התיידד מיד עם צב בן 130 שנה.

strange_

11. קוקו היא גורילה מפורסמת הדוברת את שפת הסימנים. ליום הולדתה, ביקשה קוקו גור חתולים, מה שלא היה מפתיע משום ששני הספרים האהובים עליה עסקו בחתלתולים. היא הייתה מאוד מרוצה מהמתנה, כפי שרואים. קליק כאן לסיפור המלא.

strangeA

12. הסיפור הבא נכנס לקטגוריה: "אלוהים אדירים לא ידענו שזה אפשרי". לביאה אימצה גור אנטילופה לאחר שטרפה את אמה. היא ניסתה להחזיר אותה לעדרי אנטילופות אחרות, אך נאלצה להמשיך לשמור עליה משום שהן נסו מפניה.

strangeB

13. הסיפור הבא מתחיל כמו בדיחה, אבל זה הרבה יותר נדיר ומטריף מאשר מצחיק: אריה, דוב וטיגריס גודלו יחד במתחם סגור שנקרא "התיבה של נוח" והיום הם משחקים יחד בכדור, מתכרבלים ורודפים אחד אחרי השני. הרמוניה.

strangeC

14. ידידות מופלאה בין ג'ירפה ליען ב"בוש גארדן" בפלורידה.

strangeD

15. גם הסיפור הזה נכנס תחת הקטגוריה מתמונה 13: גור אנטילופה שהושאר מאחור בעת מנוסה מחבורת צ'יטות , גילה שבמקום לטרוף אותו, הן שיחקו איתו בעדינות, עד שהשתעממו והלכו לדרכן.

strangeE

16. לאחר שינשופים קטנים בקעו בקרבת מגורי הנץ בשמורה, שומר הפארק אימץ אותם, או יותר נכון הכלב שלו.

strangeF

17. החתול התועה שאומץ על ידי משפחה, לא רק למד לחבב את כלב הבית הזקן והעיוור, אלא לקח על עצמו להוביל אותו לאוכל, צעצועים, מים, צל ובעצם, לכל מקום.

strangeG

19. חתול רחוב מצא חבר חדש: נכנס לכלובו של דוב אסיאתי בגן החיות בברלין, והמשיך לשוב ולבקרו במשך עשר השנים שבאו לאחר מכן.

strangeH

20. אגם ואן בטורקיה: חתול ושועל נצפו על ידי דייג לפני כשנה, כשהם חולקים דג לארוחת הצהריים ומשחקים יחד

strangeI

21. במוסד "טייגרס" בדרום קרוליינה, אימצה שימפנזה גור טיגריסים לאחר שהופרד מאמו.

strangeJ

21. האדסון ביי, קנדה. בדרכו של דוב קוטב נקרה כלב מזחלה קשור. במקום לטרוף אותו, הם שיחקו והתכרבלו יחד, והדוב חזר מדי ערב באותו שבוע.

strangeK

22. כלב וינשוף שהפכו לחברים הכי טובים. קליק כאן לסיפור המלא.

חברות בין כלב לינשוף

23. ומי אמר שגם האוייבים הכי גדולים לא יכולים להפוך לחברים הכי טובים? קליק לסיפור המלא.

חתול וינשוף

24. וזו כנראה אחת המשפחות היותר קסומות שראינו. קליק לסיפור המלא.

כלב ותוכים כלב ותוכים 2

סדרת תמונות נוספת המדגימה ידידות מדהימה בין חיות שונות וטרם אותר סיפורן:

strange5

strange6

strangeM

strangeN

strangeO

strangeP

strangeQ

strangeR

strangeS

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...