פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פתח את הארנק: המחווה המרגשת של שחקן הפוטבול לילדים הנזקקים

שחקן הפוטבול  אנדרה ג'ונסון אולי סובל מתקופה לא ממש טובה בקריירה ביחד עם קבוצתו יוטסיון טקנ'ס שרשמה רצף של 12 משחקים ללא ניצחון, אך הדבר לא מפריע לו להמשיך לשמוח ולשמח בחייו הפרטיים, ולנצל את מעמדו והכנסתו הגבוהה בכדי לתרום בחזרה לחברה עם מחווה נהדרת ומקסימה.

ג'ונסון אסף חבורה של 12 ילדים בסיכון המטופלים על ידי מחלקת הרווחה, והעניק להם מתנה מקסימה ברוח חג המולד. שנים עשר הילדים נפגשו עמו בחנות הצעצועים toys R us, וקיבלו כל אחד 80 שניות, מספר החולצה של ג'ונסון, לרוץ ברחבי החנות ולאסוף לעגלה שלהם כל מוצר שיבחרו. את הילדים ליוו המעודדות של ליגת ה-NFL ועזרו להם למלא את העגלות שלהם בצעצועים בשווי 17 אלף דולרים, והכל על חשבונו של ג'ונסון.

http://youtu.be/A68znmdOaeI

הילדים אמנם לא הצליחו לשבוקר את השיא של שנה שעברה, אז אספו הילדים צעצועים בשווי 19 אלף דולר, אבל זה לא משנה את העובדה שהם יחזרו ביתה עם קונסולת משחקים חדשה כל אחד, והמון משחקים, בובות ועוד.

אנדרה ג'ונסון 3

נחמד לראות ששחקן מצליח שמרוויח המון כסף תורם מזמנו הפרטי ומהונו האישי כתרומה לנזקקים, ויהיה מאוד נחמד אם ספורטאים וידוענים אחרים ילכו בדרכו ויקיימו מחוות דומות. בהחלט מרגש.

תודה לשלום פרץ ששלח.

Andre Johnson

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...