פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

רשת האופנה 'אמריקן איגל' משיקה קולקציית כלבים משעשעת

ברשת האופנה האמריקאית אמריקן איגל הפתיעו את הגולשים ואת עולם האופנה, כשהשיקו אתמול באופן רשמי באמצעות סרטון יוטיוב חדש, את הקולקציה החדשה שלה. אז מה כל כך מפתיע בעניין? ובכן, הקולקציה החדשה לא מיועדת לבני אדם כי אם לכלבים. באמריקן איגל כנראה הגיעו למסקנה שלייצר קולקציות ביגוד בסטייל עבור בני אדם זה ממש לא מספיק, וכי הגיע הזמן שגם הכלבים שלהם ילמדו אופנה מהי.

הסרטון החדש של החברה מתאר כיצד נולד הרעיון למותג ואת העבודה על קולקציית הכלבלבים הראשונה הנושאת את השם עם משחק המילים המשעשע "אמריקן ביגל". מיותר לציין כי הכלבים נראים מתוקים במיוחד כשהם לובשים פריטי אופנה עדכניים, ובסרטון מספר צמד המעצבים כי עיצבו בין 10-15 דגמים שונים עבור חיות המחמד שלכם.


אולם, אם אתם כבר מתכננים את המראה המשותף הלוהט שלכם ושל הכלבלב שלכם, כדי שתצננו את ההתלהבות. אמנם אין אישור רשמי לכך, אבל בהחלט ייתכן כי מדובר בקולקציה פיקטיבית שהיא בסה"כ מהלך פרסומי יצירתי של רשת האופנה, לקראת 1 באפריל. בשנה שעברה, באותה התקופה בדיוק, הפתיעה הרשת עם הכרזה על הסקיני סקיני ג'ינס, ג'ינס מיוחד אותו מציירים לכם על הגוף. כמובן שהסרטון ההוא התברר כמתיחה, וישנה סבירות גבוהה שזה המקרה גם הפעם.

באתר המיוחד של הקולקצייה תוכלו לראות שלל כלבלבים דוגמנים המציגים את הקולקצייה החדשה, כשעל כל התמונות מופיע הכיתוב "בקרוב". לחיצה על התמונה תוביל אתכם לפריט זהה בעיצוב שלו, עבור בני אדם, מה שרק מחזק את הסברה כי מדובר בהמלך פרסומי. אגב, דולר אחד מכל רכישה ייתרם לעמותה הפועלת נגד התעללות בבעלי חיים.

אספנו עבורכם כמה תמונות מתוך הקולקציה, ואתם מוזמנים לבקר באתר אופנת הכלבים של אמריקן איגל כדי להתרשם בעצמכם.

אופנת כלבים 1 אופנת כלבים 2 אופנת כלבים 3 אופנת כלבים 4

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...