פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

התעלומה ששיגעה את הגולשים: מה מכיל המשלוח הענקי הזה של אמאזון?

מה הדבר הכי גדול שרכשתם אי פעם ברשת? אם אתם חובבי קניות באינטרנט, כנראה קיבלתם הרבה חבילות בעבר, אבל אנחנו מהמרים כמעט ללא סיכון, שאף פעם לא קיבלתם חבילה בארגז בגודל כזה, כפי שמופיע כאן בתמונה.

מטען חורג 1

גולש רדיט העלה לאתר לפני יומיים תמונה המציגה משאית גדולה חונה בצד הרחוב ועליה מטען חריג במוזרותו: ארגז ענקי של Amazon, ענקית הקניות ברשת, ממתין לפריקה. לצד התמונה כתב: "מה הדבר הכי גדול שאפשר להזמין באמאזון? כי אני חושב שהשכן שלי כרגע קיבל אותו".  התמונה הפכה ויראלית במהירות, הוצגה בעמוד הראשי של Reddit, ועוררה את סקרנותם של עשרות אלפי הגולשים שהחלו לנחש ולהעלות ספקולציות לגבי תוכן הארגז.

רק בהמשך, נחשף הפיתרון לתעלומה כשציוץ של בית קפה סמוך שחשף את צילומי הפרסומת ומספר תמונות גולשים נוספות המתעדות את פריקת הארגז פורסמו ברשת וחשפו את הסיפור המעניין מאחורי התמונה.

אי שם בחודש ספטמבר, הכריזו אמאזון ויצרנית המכוניות ניסאן על שיתוף פעולה ביניהן, במסגרתו הוצעו כמאה מכוניות 'ניסאן ורסה 2014' למכירה באתר אמאזון. הגימיק בשיתוף הפעולה הזה היה כפול: מצד אחד מחיר אטרקטיבי (16 אלף דולר, פלוס 1000 דולר במתנה לרכישה באמאזון), ומצד שני, לשלושה רוכשים שייבחרו בהמשך הובטח לשם השעשוע כי המכונית תגיע אליהם ישירות הביתה במשלוח מיוחד בארגז של אמאזון.

מטען חורג 2

בניסאן החליטו בסופו של דבר לשלוח את המכונית בארגז לזוכה אחד בלבד אותו בחרו בקפידה, ותכננו לצלם בדיסקרטיות סרטון פרסומת המתעד את המהלך אותו אמורים היו לחשוף רק בשבוע הבא. אלא שבחברה לא לקחו בחשבון את האפשרות שעוברי אורח ירימו גבה לנוכח המטען המוזר על המשאית, יצלמו ויעלו אותו לרשתות החברתיות, כפי שקרה בפועל.

גולש רדיט שחשף את העניין עזר בסופו של יום לניסאן ואמאזון לייצר באז גדול מאוד לקראת שחרור הסרטון בשבוע הבא. אגב, מנהל האינטראקטיב והרשתות החברתיות של ניסן נשאל על ידי אתר Adfreak האם יש סיכוי שהחברה תמשיך למכור מכוניות ברשת גם בעתיד, אך תשובתו הייתה חד משמעית: "אנחנו לא מתכננים לפגוע באנשי המכירות המעולים שלנו, ולכן אני לא רואה סיכוי שזה יקרה שוב בעתיד הקרוב".

מטען חורג 4

מקור: Adfreak, DailyMail

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...