פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

20 צילומי תקריב חלומיים שיגרמו לכם להתאהב בצפרדעים

לרוב, מספק לנו האינטרנט תמונות של חיות פרוותיות וחמודות. לפיכך, רק הגיוני שצפרעים לא לגמרי מתיישבות בקטגורייה הזו. עם זאת, צילומי המקרו שלאחרונה תפסו תאוצה, עוזרים לשפר את תדמיתם של מיני יצורים פחות פופולאריים, כמו חלזונות ונמלים, ומצליחים להציג יופי, קסם ואף חמידות.

בנוסף על אלה שכבר הצגנו לכם כאן בעבר, גם הצלמת ההולנדית המוכשרת ויל מאייר נשבתה בקסמי העולם הזעיר של צילומי המקרו, כשחיבה מיוחדת נתונה דווקא לצפרדעים טרופיות צבעוניות ומיוחדות.

מרבית האנשים נגעלים ואף מפחדים מצפרדעים, אבל מאייר מצליחה להביא אלינו למסך את היופי שבהם. התמונות שלה בעלות צבעים חיים וסגנון חלומי, ומתעדות את חיי הצפרדעים על גבי צמחים טרופיים יפהפיים. מאייר מעידה על עצמה, שעקב היותה קטנה, כל המוצג בעבודותיה קטן גם הוא. מטרתה היא להפוך כל תמונה למן חלום קטן.

2

ייתכן שהעובדה הבאה תפתיע את חלקכם, אבל בניגוד לדרך הצגתם בתרבות הפופולארית, צפרדעים הם יצורים די מדהימים. מעבר להיותם דו-חיים (ימיים ויבשתיים), הם יצורים סתגלניים ושורדים. הם מאכלסים כמעט כל סוג של מאגרי מים ואת כל היבשות מלבד אנטרטיקה. מדבריות, הרים, יערות וג'ונגלים פראיים – הכל תופס כמקום מחייה לגיטימי עבורן.

חלקן שורדות על ידי חפירת מחילות וחלקן  מפרישות רעל להגנה עצמית או מעבירות חורפים קשים בתרדמת חורף. עם זאת, למרבה הצער, הצפרדעים בעולם המערבי (כמה מפתיע) נתונות בסכנה בעיקר בעקבות שינויי אקלים וזיהום מים חקלאי.

אולי תמונות מקסימות מסוג זה, המציגות זווית אחרת על החיה המעניינת הזו, יוכלו לתרום להגבכרת המודעות לחשיבות ההגנה עליהן.חייבת להודות שמעולם לא חזיתי בצפרדעים כשהן חמדחמדות כמו עכשיו.

0

1

5

3

4

6

7

8

9

11

12

13

14

15

16

17

18

19

מקור: 500px

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...