פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה הפך את הדירה שלו למקום הכי מגניב בעולם וגרם לארוסתו לעזוב אותו

מכירים את הרגע הזה בו אתם מתעוררים לבוקר בו אתם מלאים באובר מוטיבציה, מעיפים מבט על החדר שלכם ומחליטים שהגיע הרגע לשנות את העיצוב שלו לגמרי, ומוצאים את עצמכם ביום שלם של סידורים, נקיונות והזזת רהיטים? אז הבחור הזה, כריס קולוריס שמו, לקח את העניין הזה צעד אחד רחוק מדי.

לאחר שקרא את הספר "Ready Player One" החליט כריס, חובב מושבע של משחקי וידאו, שהחיים קצרים מדי, ולכן הוא חייב לדאוג להקיף את עצמו תמיד בדברים שהוא אוהב. זמן קצר לפני זה עבר כריס להתגורר עם ארוסתו בברוקלין, ולאחר שלא הצליח להשכיר את דירתו שלו בניו יורק, החליט להפוך אותה למקום הכי אדיר בעולם, לפחות לדעתו.

כפי שתראו בתמונות כריס הפך אובססיבי לעניין, השקיע הון תועפות המוערך בכ-32 אלף דולר (!!) והמון המון זמן והפך את הדירה שלו לעולם של משחקי וידאו וינטג'ים משנות השמונים המוכרים לכולנו מהילדות, בעיצוב הכולל פוסטרים של משחקים, מכונות ממתקים ממש כמו פעם, וכמובן, גולת הכותרת שלל מכונות משחק קלסיות כמו "סטריט פייטר 2", "קונג", "טרון", מכונת Punch Off (מכונת אגרופים) ועוד המון הפתעות שכל חובב משחקים יכול רק לפנטז עליהן.

על פי הדיווחים, למרות שהדירה של כריס הפכה לאחד המקומות הכי מגניבים עלי אדמות, הארוסה שלו ממש לא אהבה את הרעיון ואת האובססיביות ההולכת וגוברת שלו לעניין, ובסופו של דבר החליטה לעזוב אותו. כריס אולי נשאר ללא אהבה וללא חתונה אבל כעת גר בדירה שהיא מושא קנאה עבור רבים שהיו שמחים להתחלף איתו. גאון או אדיוט? אתם תשפטו.

ככה נראתה הדירה שלו לפני תחילת השגעון….

חדר אדיר 8

וככה היא נראית עכשיו 🙂

חדר אדיר 2

חדר אדיר 3

חדר אדיר 4

חדר אדיר 5

חדר אדיר 6

חדר אדיר 7

הבחור המאושר כריס, שיצר את הדירה המגניבה בעום ונשאר בלי הארוסה שלו

חדר אדיר 1

מקור: Daily Mail

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...