פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

28 איורים סאטיריים חריפים שלועגים לכל מה שמקולקל בדור שלנו

אם אתם מחפשים משהו להעביר עליו ביקורת – לכו על החיים המודרניים. נכון שהם כנראה הדבר הכי טוב ומגניב שקרה לאנושות מאז שהשתדרגנו מלהיות אדם קדמון שגר במערות עם נבוט, אבל למרבה הצער הם מפוצצים במלא מגרעות. מגרעות מתקדמות ומלאות בטכנולוגיה מתוחכמות ונוצצת, אבל עדיין – מגרעות.

על מה בדיוק יש להתלונן כשכולם מוקפים באייפונים, רשתות חברתיות, שפע ומסכים דקים? ובכן, בדיוק על זה. אם תבקשו פירוט על העניין, אז האמן הארגנטינאי אל מרגן יענה לכם בהרחבה: צריך להתלונן על השקרים, הטמטום, המניפולציות שעובדות על אנשים כאילו הם פעוטות בני שנתיים והכסף שהופך את כולם לעבדים.

מרגן מפרסם איורים סאטיריים ונוקבים על החיים המודרניים והוא עושה את זה לא רק עם הרבה ביקורת חריפה, נוקבת ומדויקת – אלא גם עם הרבה כשרון. את האיורים האלה הוא מגדיר "ילדים של שעמום וכעס שמייצגים רעיונות מבישים. זה הזבל של התת מודע, אבל מצד שני האיורים האלה יותר כנים כי אין בהם שום ניסיון לרצות". כנות קשוחה, ללא ספק.

אחרי הסבר כל כך נוקב על מה עומד מאחורי הביקורת הקשה הזאת על דברים שקורים בחיים של כל אחד ואחד, אתם די חייבים להציץ באיורים האלה ולהתמלא בשילוב של הסכמה עם מה שאתם רואים וסלידה ממה שהולך שם:

החיים

החיים2

החיים3

החיים4

החיים5

החיים6

החיים7

החיים8

החיים9

החיים10

החיים11

החיים12

החיים13

החיים14

החיים15

החיים16

החיים17

החיים18

החיים19

החיים20

החיים21

החיים22

החיים23

החיים24

החיים25

החיים26

החיים27

החיים28

החיים29

החיים30

באמצעות: boredpanda עוד תמונות של אל מרגן: פייסבוק

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...