מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פרסומת נהדרת: השקרים הקטנים שאתם מספרים במיטה

כמעט לכולנו יוצא לשקר מדי פעם ביום יום, גם אם מדובר בשקרים לבנים קטנים וחסרי משמעות, או שקרים שאנחנו אפילו לא מודעים אליהן. אולם, בעוד מרבית השקרים הקטנים כמו הסיבה בגללה איחרנו, או למה אנחנו ממש ממש חייבים לנתק עכשיו את השיחה, הם לא באמת מזיקים, ישנם שקרים שאנו לא מודעים אליהם שעשויים להיות הרי גורל עבורינו.

המסר הזה הוא בדיוק הנקודה אותה מנסה להעביר פרסומת חדשה של עמותת Aides הצרפתית. הסרטון "וודי" מציג בחור ובחורה צעירים שיוצרים אינטראקציה אחד עם השניה במסיבה, וממשיכים משם לערב של בילויים המסתיים בדירתה של הבחורה. לעומת הבחורה הרגילה, הבחור נראה כאילו הוא עשוי מעץ, מעין פינוקיו בגרסה המציאותית.

העניינים בין השניים מתלהטים, ורגע לפני שהם מממשים את אהבתם שואלת הבחורה את הבחור אם יש לו אמצעי מניעה. הבחור, או איש העץ אם תרצו, משיב בשלילה ומוסיף "אל תדאגי, הכל בסדר". המצלמה מתמקדת בפניה של הבחורה, ואז עוברת לפניו של הבחור, בדיוק הרגע בו מתגלה הטוויסט והפאנץ' של הפרסומת, אותו כמובן לא נהרוס לכם.


כ-600 אלף איש ברחבי אירופה הם נשאים של נגיף HIV ואפילו לא מודעים לכך. כמובן, בדיוק בגלל הנתון במדאיג הזה, חוסר זהירות במיטה ואי שימוש באמצעי מניעה עשוי להיגמר בתוצאות מאוד לא נעימות, גם אם לא ידעתם שבזמן שחשבתם שהכל בסדר אתכם, שיקרתם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...