פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הרפתקאותיו המופלאות של הכלב אוסקר ברחבי העולם (תמונות)

תכירו את אוסקר, כלב קוקר ספניאל מעורב, שהספיק בחייו הקצרים להקיף את העולם, הוא ביקר ביותר מ 36 מדינות ו- 5 יבשות. לפני שלוש שנים הכלבלב המקסים ניצל על ידי ג'ואן ליפסון בקייפטאון שבדרום אפריקה. היא מצאה אותו בכלבייה מקומית אשר היתה עמוסה בכלבים הומלסים ואוסקר המסכן היה בסכנה ממשית להרדמה.

החל מאותו יום הכלב ההרפתקן הסתובב בכל רחבי הגלובוס ביחד עם ג'ואן במטרה לעזור ולעורר מודעות לבעיה העולמית של 475 מיליון כלבים הומלסים, שרבים מהם מוצאים את סופם כאשר מורדמים בכלביות. אוסקר הפך במהרה לכוכב כובש לבבות בקמפיין world woof tour שעודד אנשים ברחבי העולם לסרס את כלביהם ולאמץ כלבים מכלביות.

1

כחלק מהקמפיין, ג'ואן לקחה את ידידה השעיר למקומות הכי מאוכלסים בעולם, כאשר היא מצלמת את הכלבלב החמוד בכל מקום בו שהו באתרים מוכרים כמו מגדל אייפל בפריז, פסל החירות בניו יורק, הפירמידות במצרים, החומה הסינית ואפילו במאצ'ו פיצ'ו בפרו.

לפני שבועיים אוסקר הלך לעולמו כאשר נדרס במהלך ביקור שלו ושל ג'ואן בקליפורניה. על אף מותו בטרם עת של הכלב המקסים הזה ברור מהתמונות של ג'ואן שהוא חי חיים סוערים ומלאי חוויות. אין לי ספק שאוסקר היווה השראה לרבים, שהצילו כלבים מתוקים ומסכנים שנמצאים בכלביות ורק מחכים שיבואו וייתן להם בית חם והמון אהבה.

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...