פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראות תמונות החתונה המופלאות של זוג שהתחתן 38 פעמים במקומות הקסומים ביותר בעולם

כל זוג מאורס יודע שאחרי ההצעה המרגשת והטבעת ואינסוף שיחות טלפון משמחות לבני המשפחה והחברים, מגיע השלב הפחות כיפי בכל הסיפור, שלב תכנון החתונה, שגורר עמו פעמים רבות מריבות ואי הסכמות בין החתן והכלה העתידיים בכל הנוגע לאופי של הטקס, המיקום שלו, הקייטרינג, כמות האורחים, המוזיקה ועוד שלל פרמטרים חשובים שדרושה בהם החלטה משותפת פה אחד של בני הזוג, עסק לא פשוט לכל הדעות.

כשצ'יטה פלאט (כן, קוראים לו צ'יטה), אקרובט אמריקאי בן 30 הציע נישואין לבת הזוג שלו ריאן, 32, גם היא אקרובטית, השמחה הייתה גדולה, אבל הימים חלפו, השבועות עפו, והשניים לא הצליחו לגבש החלטה בנוגע למיקום ואופי החתונה. אז במקום להוציא עשרות אלפי דולרים על חתונה סטנדרטית עם מאות מוזמנים, הם החליטו לקחת את הכסף, לרכוש כרטיסי טיסה, ולעוף לטיול מסביב לעולם שם יתחתנו בספונטניות בכל מקום שימצא חן בעיניהם. התוצאה: 38 חתונות ב-83 ימים בדיוק, חתונה ביומיים בממוצע.

אקרובטים 12

כמובן, זוג האקרובטים שהכיר במהלך אימונים משותפים על תרגילים זוגיים, לא ויתר גם על תצוגת תכלית של היכולות שלהם, וכתוצאה מכך ומשלל המקומות המרהיבים בהם ביקרו, אלבום החתונה שלהם הוא כזה שכל זוג נשוי יכול רק לחלום עליו.

אקרובטים 29

אגב, לפני שעלו על המטוס, הוסמכו השניים באופן רשמי על ידי הכנסייה כדי שיוכלו לנהל בעצמם את טקסי החתונה שלהם. במהלך הטיול, גם מחות לטקסי החתונה עצמם, הקפידו השניים ללבוש רק בגדים לבנים, והספיקו לבקר בקולומביה, שם נערכה החתונה הראשונה, ובהמשך בספרד, אירלנד, קניה, מצריים, מרוקו, הודו ותאילנד. את שלל התמונות הנפלאות שלהם המתעדות את המסע הקסום, הם מפרסמים בפרופיל הפייסבוק של צ'יטה.

אקרובטים 22

אם אתם תוהים מה לגבי בני המשפחה והחברים, הם עדין מחכים להזמנה רשמית, אבל הזוג כבר הספיק לעדכן שיחזור לארצות הברית בתחילת אפריל, יצא למסע אופנועים וחתונות ברחבי המדינה ורק בתחילת מאי יערוך גם טקס חתונה רשמי עם עוגה, קונפטי, אורחים וכמובן, יופי של מצגת תמונות. הנה כמה נבחרות מתוך המסע של השניים

בוגוטה, קולומביה

אקרובטים 15

הפירמידות במצרים

אקרובטים 1אקרובטים 23

בוליקריגין סטונס, אירלנד

אקרובטים 2

מערות איאנטה, הודו

אקרובטים 3

שבט המסאי, קניה

אקרובטים 4

עוד אחת מקניה, ומשמאל, בנגקוק, תאילנד

אקרובטים 5

מרכז הג'ירפות בניירובי

אקרובטים 6אקרובטים 7אקרובטים 28

הודו

אקרובטים 30 אקרובטים 31

אקרובטים 9

סגוביה, ספרד

אקרובטים 10

אירלנד

אקרובטים 11אקרובטים 14

בנגקוק, תאילנד

אקרובטים 13

מדריד, ספרד

אקרובטים 16

באחד משדות התעופה, בדרך לעוד יעד חתונה אקזוטי

אקרובטים 17

ועוד כמה תמונות חתונה של השניים מתוך המסע ברחבי העולם:

אקרובטים 18

אקרובטים 19

אקרובטים 20

אקרובטים 21

אקרובטים 26

אקרובטים 24

אקרובטים 25

אקרובטים 27

אם הסיפור נשמע לכם קצת מוכר, אולי זה בגלל זוג אחר שממש לא רואה בעיניים את הזוג הזה, והתחתן 66 פעמים מסביב לעולם, בסדרת תמונות אותה פרסמנו כאן לפני חודשיים.

באמצעות: buzzFeed, BoredPanda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...