פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בלתי נתפס: יום באינטרנט במספרים

אין צורך להכביר במילים על השינוי האדיר שהביא עמו האינטרנט לחיים שלנו. הטכנולוגיה הולכת ומתפתחת והחיים שלנו הופכים לענן אינפורמציה אחד גדול, היושב כולו על שרתי אינטרנט בעולם, וגורם לנו להיות מחוברים לרשת עם אינפוזיה. קשה לקמט את עולם האינטרנט למספרים, אבל למזלנו יש אנשים מספיק חסרי חיים שיעשו את זה עבורנו ויגרמו לנו לנסות להבין מה נפח הפעילות ברשת ביום אקראי באינטרנט. תמונה אינפורמטיבית שפרסם האתר MBAonline נותנת לנו את האפשרות להתרשם מכמה נתונים מדהימים לגבי הגלישה שלנו באינטרנט.

מתוך הנתונים עולה כי ביום אחד של גלישה עולמית באינטרנט עוברת כמות מידע אשר יכלה הייתה למלא בקלות 168 מליון תקליטורי DVD. נשמע מעט? אז מה דעתכם על הנתון הבא? 294 מליארד מיילים נשלחים בכל יום! אל תרגישו מכורים. 172 מליון אנשים שונים נכנסים לפייסבוק בכל יום. 17 מליון עושים זאת ברשת החברתית הלוהטת של התקופה pinterest.

העולם מאבד ביום קרוב ל5 מליארד דקות המושקעות בגלישה בפייסבוק. כדי לנסות להבין את גודל האובדן – מדובר בכמות דקות השווה ל- 9500 שנים בערך. בכל יום. ביום ממוצע נמכרים 378 אלף מכשירי אייפון ברחבי העולם. לשם השווה, ביום ממוצע בעולם נולדים כ- 371 אלף תינוקות, ממש מעט פחות.

בקריאה ראשונה, הנתונים האלה לא אומרים הרבה, אבל ככל שמתעמקים במספרים ומתחילים לעשות חישובים מוזרים, התמונה הכוללת היא מדהימה יותר. התמונה האינפוגרפית מלאב בעוד נתונים מדהימים שכדאי לכם לעבור עליהם. אני חייב לזוז. לא הייתי בפייסבוק כבר עשר דקות.

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...