פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה בזבז שנה כדי לבנות כדור שעשוי מ-44 אלף גפרורים מודבקים וכך נראה הרגע המטורף בו הוא מעלה אותו באש

מכירים את הרגע הזה בו אתם חושבים שעליתם על רעיון ממש גאוני ואז כשאתם מספרים עליו לחברים שלכם הם מורידים אתכם לקרקע תוך שניה וגורמים לכם להבין שמדובר ברעיון לגמרי מטומטם שאתם חייבים לזנוח? אז מסתבר שיש כאלה שדווקא זורמים עם הרעיונות האלה שלהם והולכים איתם עד הסוף, לא משנה כמה הם חסרי תכלית ותועלת.

וואלס, צעיר אמריקאי המתגורר בניו יורק, ישב יום אחד עם עצמו ושיחק עם קופסת גפרורים.

בשלב מסויים, מתוך שעמום, הוא סקר מקרוב את אחד הגפרורים והגיע למסקנה שהראש של הגפרור רחב יותר ממוט העץ אליו הוא מחובר. המחשבה הזאת הובילה אותו לתהות איזו צורה תתקבל אם הוא יתחיל להדביק  גפרורים זה לזה.

הבחור המשקיען לא הסתפק בהערכות גסות בראש, וכדי לקחת את כל העסק ברצינות הוא מדד את הגפרורים וביצע חישובים של כמויות ומרחקים.

ואם זה לא מספיק רציני בשבילכם, הוא גם נעזר בתוכנת מחשב כדי ליצור מודל מדומה של תהליך ההדבקה והבניה. המסקנה: וואלס יזדקק לעשרות אלפי גפרורים כדי להשלים כדור גפרורים שלם.

כפי שכבר הבנתם, המסקנות לא הבהילו את וואלס שניגש מיד לעבודה.

הפרויקט כולו ארך 10 חודשים במהלכם בזבז וואלס קרוב ל-500 דולר עבור דבק חם ו-158 קופסאות גפרורים של 300 יחידות, שהובילו בסופו של דבר, אחרי עבודת פרך, לתוצאה הסופית המדהימה.

הנה כמה תמונות המתעדות את תהליך הבניה שלכדור הגפרורים:

קופסאות הגפרורים הריקות:

התוצאה הסופית:

כמובן, כמו אדם שפוי מהמניין, וואלס החליט שיש רק דרך אחת ראויה לחגוג את סיום הפרויקט המטופש שלו – לשרוף את התוצאה הסופית. לשמחתנו הוא לא רק הוציא את המזימה שלו לפועל, אלא גם צילם אותה לטובת כולנו. הנה רגע ההצתה:

וכך זה נראה בסרטון שתיעד את תהליך הבניה ואז השריפה של כדור האש:

מקור: Reddit

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...