פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

חברת הוויסקי הזאת יצרה את קוביות הקרח הכי מדהימות אי פעם

יש דברים שהופכים להיות הרבה יותר מוצלחים ויעילים כשהם באים בזוגות: במבה וביסלי, סרט ופופקורן, סיגריה וקולה, תה ונענע, גבר בספידו ועיוורון חלקי ועוד אינסוף דוגמאות מוצלחות אחרות. במותג הוויסקי היפני "סאנטורי" החליטו לא להסתפק בוויסקי הנהדר שהם מייצרים מזה כמה עשורים, וביקשו לשדרג גם את המוצר המשלים האולטימטיבי שלו, זה שאף וויסקי לא שלם בלעדיו, קוביות קרח.

כחלק מקמפיין "3D on the rocks" שלהם, הצליחו החברים בסאנטורי להניח את ידם על מכונת ליטוש מיוחדת, כזאת שפועלת בטכנולוגיה הפוכה למדפסות התלת-ממד ומאפשרת לקחת חומר ולחתוך אותו על פי הנחיות ממוחשבות שמועברות למכונה. אלא שבמקום פלסטיק, מתכת ושאר החומרים שעוברים דרך הסכין של המכונה בשגרה, הציבו בה גושי קרח, ויצרו באמצעותה את קוביות הקרח הכי מדהימות שאי פעם ראיתם, כאלה שלא רואות ממטר את מתקן הקרחונים בצורת לבבות ששוכב אצלכם במקפיא, מלא בפרורי לחם.

כדי למנוע את המסת הקרח תוך כדי תהליך החיתוך, הוקפאה המכונה בטמפרטורה של מינוס 7 מעלות וכפי שתראו בסדרת התמונות הנפלאה הזאת, התוצאה פשוט מהממת וכוללת 25 קוביות קרח מופלאות שהייתם ממש מתבאסים לבזבז אותם על כל כוס משקה שהיא, כולל הוויסקי שלכם.

אז מה בתפריט? קוביית קרח בצורת סופר מריו, מקדש סיני, נעל זכוכית בסגנון סינדרלה, גיטרה, באטמן, פסל החירות, פסל דוד, מלתעות ועוד. הנה כל התמונות לפניכם:

וויסקי קרח 1

וויסקי קרח 2

וויסקי קרח 3

וויסקי קרח 4

וויסקי קרח 5

וויסקי קרח 6

וויסקי קרח 7

וויסקי קרח 8

וויסקי קרח 9

וויסקי קרח 10

וויסקי קרח 11

וויסקי קרח 12

וויסקי קרח 13

וויסקי קרח 14

וויסקי קרח 15

וויסקי קרח 16

וויסקי קרח 17

וויסקי קרח 18

וויסקי קרח 19

וויסקי קרח 20

וויסקי קרח 21

וויסקי קרח 22

וויסקי קרח 23

וויסקי קרח 24

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...