פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

20 עיצובים מדהימים של רצפה תלת מימדית שהופכת את חדרי הבית לאוקיינוס מרהיב

מכירים את הרגע הזה בו אתם נכנסים לשירותים בבית, מורידים את המכנסיים, מתיישבים על האסלה, ועל הדרך, בזמן שאתם מבצעים את זממכם, אתם מאכילים את הדולפינים ונהנים מהמראה הקסום של הגלים שנשברים אל החוף? אנחנו מנחשים שהתשובה שלכם היא "לא", אבל יש סיכוי לא רע שהיא תשתנה מתישהו בשנים הקרובות, כי טרנד חדש ומגניב עתיד להשתלט על שוק הריצוף העולמי.

חברת עיצוב הפנים "אימפריאל" ששוכנת בדובאי, משווקת בשנים האחרונות אפשרות עיצוב מעניינת ומגניבה במיוחד לבית. מדובר ברצפה תלת ממדית מדהימה שאפשר למקום בשירותים, באמבטיה או בכל חדר אחר ברחבי הבית, רצפה שתעניק לבית שלכם מראה מאוד לא שגרתי ותגרום לכם להרגיש כאילו אתם נמצאים בחיק הטבע, למרות שאתם מוקפים בארבע קירות וגרים בבניין קומות.

הטכנולוגיה החדשנית  הזאת שנקראת "רצפה נוזלית תלת ממדית" או לחילופין "ריצוף אפוקסי" על שם החומר הפולימרי המיוחד ממנו היא עשויה, היא טכנולוגיה שנכנסה לשימוש רק בשנים האחרונות ונפוצה בעיקר במרכזי קניות או בתי מלון חדשים שנבנו לאחרונה. בחברת "אימפריאל" מציעים כעת את השירות הזה גם למגזר הפרטי ומציעים לכל מי שחפץ בכך לבחור את אחד מעשרות העיצובים המפתיעים שלהם ולהפוך את רצפת הבית שלהם למשהו שלא רואים כל יום.

אם אתם תוהים לגבי העניינים הטכניים, אז הרצפה מגיעה ללא חריצים כך שניתן לנקות אותה בקלות, היא מאוד עמידה ואמורה להישמר שנים, והמחיר למטר רבוע לא מצוין באתר. עד שהסיפור הזה יגיע גם לארץ, אתם מוזמנים להתרשם משלל העיצובים והתמונות המדהימות.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

רצפה תלת מימד 4

רצפה תלת מימד 5

רצפה תלת מימד 6

רצפה תלת מימד 7

רצפה תלת מימד 8

רצפה תלת מימד 9

רצפה תלת מימד 10

רצפה תלת מימד 11

רצפה תלת מימד 12

רצפה תלת מימד 13

רצפה תלת מימד 15

רצפה תלת מימד 16

רצפה תלת מימד 17

רצפה תלת מימד 18

רצפה תלת מימד 1

רצפה תלת מימד 2

רצפה תלת מימד 3

באמצעות: Aplus

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...