פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מגניב: הטריק שיוצר אפקט תלת-מימד בסרטונים בלי צורך במשקפיים

מאז פרצה לחיינו טכנולוגיית הצילום בתלת מימד שהפכה פוולארית במיוחד בשנים האחרונות, ודאי מצאתם את עצמכם לא פעם יושבים מול מסך הטלויזיה או הקולנוע, חמושים במשקפי תלת מימד מציקות ולא נוחות, המאפשרות לכם להרגיש את האפקט הרצוי. עכשיו, דמיינו לעצמכם שהייתם יכולים לצפות באותם סרטים בדיוק ולקבל את אותה התחושה מבלי להשתמש במשקפיים המרגיזות.

היום הזה כנראה עדין רחוק מאיתנו, אבל בינתיים, שימו לב לגימיק הטכנולוגי המדליק הבא. סדרת הגיפים המעולה הזאת מצליחה לייצר אפקט תלת מימד מגניב במיוחד באמצעות תוספת קטנה לסרטונים בדמות שני פסים אנכיים לבנים, המצליחים לייצור אשליית תלת מימד גם דרך מסך המחשב, ובלי צורך בעזרים נוספים.

השימוש בקוים הלבנים מצליח לייצר נקודות ייחוס עבור העין שלנו, שמצליחה באמצעותם לתרגם את התמונה הויזואלית לתמונה תלת מימדית. באתר Wikitree פרסמו 12 דוגמאות כאלה, חלקן כוללות סצינות מוכרות מסרטים ידועים, הממחישות את האפקט המדליק הזה. כמובן, זה היה יכול להיות די מרגיז לצפות בסרט שלם בו מופיעים הקוים הללו, אך לשם השעשוע, מדובר בהחלט בגימיק שווה.

אם אתם רוצים לצפות בעוד דוגמאות שהעלו הגולשים לשימוש בקוים הללו, אתם מוזמנים לבקר בגלריית הטאמבלר הזאת, הכוללת מגוון סרטונים מוצלחים יותר ופחות.

מתוך הסרט Brave של דיסני

1

צעקה

תעקה

מתוך Supernatural

2

פרדי קרוגר מתוך הסיוט ברחוב אלם

3

Doctor Who

4

כלב משתעשע עם המצלמה

5

The Avengers

6

מתוך עידן הקרח

7

כלב מלקק את המצלמה

8

9

קפטן אמריקה

12

13

10

מתוך Startrek

11

פטריק ובוב ספוג

פטריק

בת הים הקטנה

בת הים

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...