פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

30 בעלי חיים עם כתמי לידה פרוותיים מצחיקים במיוחד

כמעט לכל אחד מאיתנו יש איזשהו כתם לידה בולט יותר או פחות במקום כלשהו על הגוף. לי למשל, יש כתם אדום ומשונה במרכז כף הרגל, שנראה כמו יבשת אוסטרליה. ממש כמו בני האדם, גם לבעלי החיים הפרוותיים והמתוקים יש כתמי לידה כאלה, או ליתר דיוק "כתמי פרווה", המתבטאים בעיקר צורות וסימנים יצירתיים על פרוותם. הכתמים הללו, שלעיתים נראים כמו אובייקטים או סמלים מוכרים, נוצרים אמנם ברנדומליות וקשורים לתכונות גנטיות של ההורים, אבל כפי שתראו, עשים להיות מאוד מצחיקים עבורנו בני האדם.

באתר Bored Panda אספו 30 דוגמאות משעשעות במיוחד מרחבי הרשת , של בעלי חיים פרוותיים שזכו לכתמים מצחיקים במיוחד אי שם על הפרווה שלהם. בין שלל התמונות המקסימות תוכלו למצוא כלב עם גבות ענקיות, כלבים וחתולים עם שפם מטופח, פינגווין וסוס עם סימני לב, כבשה עם פנסים בילט-אין בעין, דוב עם הסמל של באטמן על החזה ועוד שלל דוגמאות קורעות ושובות לב.

חלק מהתמונות המופיעות כאן כבר רצות שנים ברשתות החברתיות ויראו לכן מוכרות בזכות הויראליות העצומה שלהן, אך חלק נכבד מהן פגשנו כאן לראשונה והן לא פחות מוצלחות. תענוג.

פרווה מצחיקה 1 פרווה מצחיקה 2 פרווה מצחיקה 3 פרווה מצחיקה 4 פרווה מצחיקה 5 פרווה מצחיקה 6 פרווה מצחיקה 7 פרווה מצחיקה 8 פרווה מצחיקה 9 פרווה מצחיקה 10 פרווה מצחיקה 11 פרווה מצחיקה 12 פרווה מצחיקה 13 פרווה מצחיקה 14 פרווה מצחיקה 15 פרווה מצחיקה 16 פרווה מצחיקה 17 פרווה מצחיקה 18 פרווה מצחיקה 19 פרווה מצחיקה 20 פרווה מצחיקה 21 פרווה מצחיקה 22 פרווה מצחיקה 23 פרווה מצחיקה 24 פרווה מצחיקה 25 פרווה מצחיקה 26 פרווה מצחיקה 27

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...