פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מצחיק: 25 תמונות פנורמיות כושלות שיצאו משליטה

אם ניסיתם לצלם פעם תמונה פנורמית באמצעות אפליקציות שונות או פיצ'רים הקיימים באפשרויות המצלמה שלכם בסמארטפון ודאי גיליתם כי מדובר במשימה לא פשוטה.

האפליקציות הפנורמיות אמנם מאפשרות לנו להגדיל את שדה הראייה של המצלמה ולייצר תמונות מרהיבות ומשוכללות של נופים, חברים וכדומה, אך מצד שני, דורשות מיומנות לא טריויאלית, וחלק גדול מהן לא בדיוק עושות את העבודה כמו שצריך, ומיצרות עבורנו תמונות משובשות בהן אנשים וחיות הופכים למעין וטציות מוזרות, עקב חיבור לקוי של סדרת התמונות.

פנורמה 25

באתר Reddit ריכזו הגולשים עשרות תמונות פנורמיות כושלות ומשעשעות שבעקבות שימוש לא נכון של הצלם, או שימוש באפליקציות לא איכותיות במיוחד, לא ממש תפסו את הרגע ועיוותו לחלוטין את המציאות.

אספנו עבורכם 25 דוגמאות לתמונות פנורמיות שכאלה, ואתם מוזמנים לשלוח אלינו את התמונות הפנורמיות הגרועות שאתם צילמתם, ואנחנו נוסיף אותן לפוסט. הפטריה בפייסבוק או במייל: [email protected]

פנורמה 1 פנורמה 2 פנורמה 3 פנורמה 4 פנורמה 5 פנורמה 6 פנורמה 7 פנורמה 8 פנורמה 9 פנורמה 10 פנורמה 11 פנורמה 12 פנורמה 13 פנורמה 14 פנורמה 15 פנורמה 16 פנורמה 17 פנורמה 18 פנורמה 19 פנורמה 20 פנורמה 21 פנורמה 22 פנורמה 23 פנורמה 24

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...